Jump to content

Clean With Passion For Now (2018-2019)


Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

Dpv85AMV4AASWrQ.jpg

 

Clean With Passion For Now (일단 뜨겁게 청소하라)

Страна: Южна Корея

По уебкомикса на Han Hee Jung 앵고/ Aengo” 

Период на излъчване: 26 ноември 2018 – 15 януари 2019

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30

Жанр: Комедия, Романс

Канал: jTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Noh Jong Chan (Queen Insoo, Cruel Palace, Personal Preference)

Сценарист: Han Hee Jung (The Joseon Gunman)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Kim Yoo Jung като Gil Oh Sol

Yoon Kyun Sang като Jang Sun Kyul

Song Jae Rim като Choi Koon

Kim Won Hae като Gil Gong Tae (Oh Sol’s father)

Lee Do Hyun като Gil Oh Dol (Oh Sol’s younger brother)

Min Do Hee като Min Joo Yun (Oh Sol’s best friend)

Cha In Ha като Hwang Jae Min (Oh Sol’s colleague)

Yoo Sun като Secretary Kwon

Kim Jung Nan като Cha Mae Hwa (Sun Kyul’s mother)

Hak Jin като Kim Dong Hyun

Kim Min Kyu като Lee Young Sik

Kwak Si Yang - гост

Na Hae Ryung (BESTie) - гост

 

Резюме: Историята е базирана на уебтуун, в който маниакът на тема чистота Чанг Сон Кьол (Yoon Kyun Sang) среща Гил О Сол (Kim Yoo Jung), лъчезарно момиче, което не държи толкова на това. Те се влюбват и всеки от тях променя света на другия...

 

 

Български субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го погледна със сигурност! Това е сериалът, който беше дропнат от Ahn Hyo-Seop, заради това, че отложиха снимките, за да може Главната да се възстанови от здравословни проблеми. 

Yoon Kyun Sang за първи път ще го гледам в комедийна роля, любопитно ми е как ще се справи. Само не знам защо все му върви на дребнички партньорки. И в предния му проект и сега, ще е до миньонче. Дано да им се получат нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятна и забавна 1ва серия!Главната много я харесвам :)Една от малкото,които не са с пластична операция ,а и може да играе.Забавно,как излиза по едно и също време сериала и на нейния партньор от предишния и сериал Moonlight drawn by clouds (който изгледах с голямо удоволствие ) Park Bo Gum ,стана известен покрай него.Но така като гледам колкото и да ги харесвах двамата, със сигурност няма да дам шанс на неговия сериал  Boyfriend предвид сюжета :) За това очаквам с нетърпение следващите серии с тази малка сладурана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани до 5-ти епизод сериалчето ми е много е симпатично.  Ким Йо Джонг се е превърнала в прелестна жена. Да, да, и в Облаците я гледах, но там ми беше такова лапе докато тук... Приказка. :) С главния са ми много сладки.

Засега върви леко и приятно, точно като за сезона. А дано продължава така до края!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко сериалче, добре започна и си продължава все така лежерно, приятно, забавичко, романтично  и нежно.  Kim Yoo Jung е голяма сладурка и чаровница, винаги с удоволствие я гледам. Главния хич не ми хареса като визия - нито в лице, нито като фигура, то хубаво много висок, ама някак много едър и тромав. Обаче толкова хубаво и забавно си играе човека ролята, че свикнах с него и не ме дразни вече визуално. 

И да отбележа чудесните целувки между двамата - много естествени и хубави, не от ония рибешките. Браво на момичето, сложи каките в малкото си джобче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ким Йо Джонг е великолепна актриса. Но екранният и партньор не е добре избран.

Момчето може и да се справя добре с ролята си, но по външност изобщо не си подхождат.

Това несходство дразни. Сериалът е сладък, както казвате, но доста скучноватичък.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният е доста чаровен.  Трябва повече да се усмихва и много добра игра прави тук. Както и главната.

Всичко е от дрехите и глупавите характери на героините.

Я да ги барнат малко, да видиш няма ли да си схождат...:28558:

Име: Yoon Gyun-Sang

Хангул: 윤균상

Роден на: 31 март 1987 г.

Родно място: Южна Корея

Височина: 187 cm

Тегло: 75

Тромав,ама килограмите му не са много, на Мечо.;):28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятен, свеж, забавен, мил и романтичен сериал! От много време не бях гледала корейски сериал и се радвам, че попаднах на този, защото ми напомни за старите романтични комедии, които така обичам. :) Типичен сюжет, пълен с клишета, но поднесен по-много приятен начин, определено ми допадна. Актьорите бяха страхотни. Тази сладурана ( главната) изигра ролята си много добре. Има уникално присъствие, различен външен вид, което е плюс и за мен беше голямо удоволствие да я гледам. :) Главният, въпреки че не е типичният красавец е чаровен и много добре се справи с ролята си. Харесаха ми като двойка и химия имаше между тях. Останалите актьори също бяха на ниво и не ми бяха нито скучни, нито излишни. :) Нямах очаквания за него, но останах приятно изненадана. Посмях се, радвах се на романтичните моменти и определено успях да релаксирам с тази сладка романтична комедия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична двойка. Хубав финал. Главният с ОКР-то беше дразнещ на моменти с инфантилността си и в началото предпочитах 'покрива' за мацката. Но пък ми хареса, че главната не лъкатушеше излишно между шефа и доктора. Има забавни моменти, хуморът не е тъп. Наивен малко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като чуя музиката на този трейзър и се сещам за Минчо и каката ... хахаха. Май пак ще ги гледам ... Поне радват.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като ви изчетох, ще взема да го изгледам този сериал. Зарязах го още като излезе след първа серия, защото главният не ми беше симпатичен. Щом казвате, че е забавен, веднага го подхващам. И мен чистотата ме наведе на мисълта да надникна във форума за него - трябва да сме в тренда :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...