Jump to content

Gao Wei Guang (Гао Уей Гуан) - Vengo

Recommended Posts

На 23.05.2020 г. at 16:15, vivivan написа:

По принцип не съм от феновете, ама тия танци- манци ги превъртях няколко пъти :lol2: 

@seal_reinforce като го видя господина и веднага за теб се сещам :D

Много сладък,бе! Няма лисици,сега на котки. Само не разбрах той ли е котарака, а това дето мяучи трябва да е Раба или... онова "уж' там..

• Haha 2

Човекът няма такава професия, доколкото виждам-актьорство, той си е манекен, нали така, или има?

Така че му е простено. И това че участва в някои филми не го прави актьор, въпреки, че  е показал, че става и за такъв... мисля.

Дами, все говорите Венго, та Венго...

Прииска ми се и на мен да гледам нещо с него. Обаче понеже той май предимно в историческо играе, пък аз не съм много на ти с това, досега нямах късмета.

Но, вече намерих с какво ще направя сефтето с него. Miss S. То верно пак не е много съвременен, но пък ми е интересен, поне оригинала и очаквам да видя какво ще се получи тук. Какъв инспектор ще го раздава той...

.

4-1-640x426.jpg

Преди 9 часа, skofiild написа:

Дами, все говорите Венго, та Венго...

Прииска ми се и на мен да гледам нещо с него. Обаче понеже той май предимно в историческо играе, пък аз не съм много на ти с това, досега нямах късмета.

Но, вече намерих с какво ще направя сефтето с него. Miss S. То верно пак не е много съвременен, но пък ми е интересен, поне оригинала и очаквам да видя какво ще се получи тук. Какъв инспектор ще го раздава той...

А ако искаш нещо леко, романтично и усмихващо, може да видиш и филмчето Mr. Pride VS Miss Prejudice

• Like 1

Пуснал е нови снимки по повод 10 млн последователи в уейбо...

Eh-Etk-KFVk-AAie-GD.jpg

Off Topic

Eh-Etk-KFU0-AIka-Yp.jpg Eh-Etk-KIUc-AAVf-XR.jpg

Eh-Etk-KGUc-AUtc1-M.jpg

Благодаря за предложенията какво да гледам с него.

Чакам с нетърпение и тоя докторския...

• Like 1