Jump to content

Recommended Posts

dxmrrf10.jpg

 

Off Topic

DhTkXJbV4AA2smL.jpg

Dh9etHYUEAAU5I6.jpg

 

Time (시간)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 25 юли 2018 – 13 септември 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:55 (по 2 епизода)

Жанр: Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 32

Режисьор: Jang Joon Ho (Aurora Princess, Hotel King, My Spring Days Coffee Prince, Beethoven Virus)

Сценарист: Choi Ho Chul (Secret Love, Mask)

          

Участват:

Kim Jung Hyun като Chun Soo Ho

Seohyun (Girls' Generation) като Seol Ji Hyun

Kim Joon Han като Shin Min Seok

Hwang Seung Eon като Eun Chae Ah

Kim Jung Tae като Geum Tae Sung

Jun Soo Kyung като Jang Ok Soon

Kim Hee Jung като Yang Hee Seok

Choi Duk Moon като Nam Dae chul

Choi Jong Hwan като CEO Cheon

Seo Hyun Woo като Cheon Soo Chul

Yoon Ji Won като Seol Ji-eun

Jo Byung Kyu като Kim Bok Kyu

Joo In Young като Manager Hong

Kim Yong Joon като Chef Wang

Kang Min Ah като Miss Yang

Ahn Ji Hyun като Oh Young Hee

Heo Jung Do като Nam Dae-chul

 

Резюме: Една история за мъж, изправен пред лицето на смъртта, който в последните си дни прави всичко възможно, за да помогне на жена, чийто живот е бил унищожен заради него…

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах коi са сценаристката и режисьора-никакви надежди! А като видях, че са си взели и некадърната певачка от предишния им сериал окончателно се отказвам от гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък, още резюмето ме отказа. Не ми се натоварва с мелодрама с обречен, че и с вина за изкупване.Няма и актьори, дето да ме заинтригуват.Пък  и певачката в главна роля, съвсем горница!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певачката е гола вода, но останалите ми харесаха. Главният е толкова брутален, че когато се ядоса, чак се смразявам пред екрана. Адвокатчето е абсолютна гнида - убедително си играе ролята на плужек. Невестата на главния въпреки, че изобщо не я харесвам, тук добре се представя като поредната богата, високомерна и намусена к*чка. Най-ми хареса лихваря, но те пък взеха

Off Topic

че го утрепаха още в четвърти епизод. Язък за интересния персонаж. Беше забавен.

Ще му хвърлям по някое око на сериала до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано бързо да оздравее човекът. Няма ли начин да прекъснат и после да довършат? А с кого ще го заменят, все пак е главен герой, или просто ще се спомине на екран по-рано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбрах, но май няма да го заменят, а главният герой ще изчезне просто.Не, че го гледам сериала, но прочетох новините.

Младежът- поредната жертва на месомелачката. Той не е напълно  адекватен и на пресконференцията преди драмата.

Японците не са ги унищожили, но манията им за доказване и хубост, като нищо ще ги затрие.Поне  са взели мерки, което е все пак нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на OST-a, изпълняван от Gaho, и така се събуди любопитството ми към този сериал. Като сценарий, история и емоция, която остава в зрителя, сериалът е някакъв микс между други два: Secret (2013) и Uncontrollably Fond (2016) (То даже тук сценаристката е същата като на Secret). Жалко, че е имало проблеми с главния актьор и от там се е наложило да пренапишат сценария за последните епизоди. :( Щеше да се получи отличен краен продукт. Като изключим тези последни 4 еп., пълни с повтарящи се едни и същи диалози, и пълен хаос, както и някои леко нереални ситуации, сериалът е доста добър за жанра си и на моменти много емоционален. Интересът ми се изгуби, когато смениха сюжетната линия, и от историята за нелечимо болен мъж, който решава да промени начинът си на живот и отношенията му с жена търсеща истината, всичко се измества в посока за корупцията, хората с власт и тяхното влияние. 

Щеше ми се да има малко повече романтичен акцент в сериала. Хареса ми как двамата главни взаимно си помагаха да преоткрият смисъла на живота, а и нещо, което е вярно : "Никой не живее, за да е нещастен. Ако решиш да живееш, живей щастливо!". Не видях смисъл в това главната героиня да се държи лошо с героят на Kim Jung Hyun, в моментът в който тя реши да става известна. :dunno: Нелогично беше. А самият Kim Jung Hyun не съм го гледала до сега и нямам база за сравнение, но тук играта  му ме впечатли много. Прави много добро превъплъщение в ролята си. Сериалът си заслужава да се гледа даже само заради героят му. Интересно беше да се наблюдава промяната в характерът му, емоцията, мислите и изборите, които прави човек, на който не му остава много време живот. Имаше някои много затрогващи сцени, за които са допринесли и режисьорът и операторите, както и музиката.

Наистина би се получил страхотен сериал, ако не е бил възникнал здравословният проблем с главния актьор. Ако някой има повече информация за самият актьор и ситуацията с пресконференцията за сериала, ще се радвам да я науча. ;)

А тъй като понякога си записвам разни мисли, диалози, монолози и подобни от даден сериал, ето няколко думи и от "Време": 

Off Topic

 

"Нещото, наречено време. Не просто минава и изчезва. Ние го абсорбираме с телата си .... и то остава с нас.

Времето, което мислех, че изчезва, се събра, за да формира спомени. Те се превърнаха в живот.... Твоят живот. ...Така ставаш завършен....

Това е причината отминаващото време да има значение. Времето, което е отминало се събира, за да те завърши. ... И времето, което прекарваме сега е много значимо!"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го следя Kim Jung Hyun още от Jealousy Incarnate. Препоръчвам ти да го гледаш и в него и в Welcome to Waikiki, а сега последно беше супер в Crash landing on you с Бини. Този му сериал не съм го гледала заради главната, която опропасти един друг сериал с мой любимец и оттогава не мога да я дишам. На въпросната конференция го разцъкаха, че е бил без настроение, намусен и едва ли не се държал грубо и много студено с главната. Оттам стана ясно, че си има други сериозни проблеми и той слезе от сериала. Момчето е много талантливо, доказа го пак в последния си сериал, дано няма повече такива проблеми!

ПС. @felicyti в тежка депресия е бил, затова е бил така намусен и си взе време да се възстанови.Даже май и инстаграм акаунта си изтри и сега има нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira да, определено ще гледам и други сериали с него!. Crash Landing on you го започнах, обаче май не съм в настроение за такъв тип сериали и го позарязах за сега. :D 

Факт е, че главната тук и на мен не ми е от най-приятните, но се справи що-годе добре с ролята си.

Гледах някакви снимки от пресконференцията (поне това което беше качено в малкото статии, които намерих) и Kim Jung Hyun наистина не изглежда в настроение, и за това ми е любопитно какво се е случило, че да отсъства и 1 година от екран , даже и във втората част на Уайкикито да не участва..... Добре, че все пак наистина прави завръщане с Crash Landing On You. Дано има повечко роли за напред :)

Мерси :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не давам ухо на разни слухове, но тези дни Kim Jung Hyun е в средата на някаква буря. 

И в разгара й излизат разни неща свързани с тази драма, които хвърлят светлина на държанието на актьорите тогава, което видимо се е отразило и на крайния продукт.

Накратко, държанието на младежа е било дирижирано и сценарият е преработен 13 пъти, за да се избегнат максимално романтичните и по-интимни сцени, дори с цената на превръщането им в нелепи такива (поне както са описани).

Накрая главният актьор напуска филма не заради здравословни проблеми, а заради жена, казват от агенцията му. Просто тогава са покрили всичко. 

Изт.Allkpop

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата песен на нов глас запяха ....Ще го карат да се извинява втори път за един и същ скандал.... :D 

Аз пък съм супер доволна от химията и емоцията, която той показва в този сериал. Прави толкова силна роля, че сериала се гледа само заради него. Вярно е, че няма много романтика с главната, но всичко останало от него компенсира тази липса. Със сигурност атмосферата на снимачната площадка не е била розова, за да се стигне до напускането му от проекта, ама трябва ли пак да ровичкат в случая... Замесена е и So Ye Ji, която му е била приятелка тогава, и от статията се разбира, че тя е дирижирала действията на Kim Jung Hyun. Пълен апсурд, ако питате мен. :D Важното е явно скандал да има....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, felicyti написа:

Старата песен на нов глас запяха ....Ще го карат да се извинява втори път за един и същ скандал.... :D 

Аз пък съм супер доволна от химията и емоцията, която той показва в този сериал. Прави толкова силна роля, че сериала се гледа само заради него. Вярно е, че няма много романтика с главната, но всичко останало от него компенсира тази липса. Със сигурност атмосферата на снимачната площадка не е била розова, за да се стигне до напускането му от проекта, ама трябва ли пак да ровичкат в случая... Замесена е и So Ye Ji, която му е била приятелка тогава, и от статията се разбира, че тя е дирижирала действията на Kim Jung Hyun. Пълен апсурд, ако питате мен. :D Важното е явно скандал да има....

Както са казвали римляните: "Cui prodest?"-"Кому е изгодно? На набедената за "актриса" певачка и нейните фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изчетох тия дни глупостите по темата.

Естествено, не някой друг, а "Дисрач" са изкарали преписки с нея по онова време( това защита на личните данни в прекрасната Корея явно е мираж), където му диктува да не се докосва до певачката, пък тя милата плакала ли плакала на снимките и са измислили болестта, за да замажат положението му за напускане. Появят ли се тия с новина, значи "има нещо гнило в Дания", да не говорим, че след две години е новината и понеже напуска агенцията си. Мазалото почва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

това защита на личните данни в прекрасната Корея явно е мираж)

Бе, те още нямат коли с въздушни възглавници за безопасност, ти "лични данни".:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, dido100 написа:

Бе, те още нямат коли с въздушни възглавници за безопасност, ти "лични данни".:lol2:

 

Горките! Живи ги оплаках вчера, като се жалваха, че им увеличили  цената на връзка  лук и на кора яйца двойно.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно агенцията на КДХ му е подляла вода, защото иска да напуска и са раздухали историята. 

Тази So Ye Ji била страшна ненормалница. Предполагам се губи при превода, но обръщението Stiff Kim звучи адски унизително, да не говорим за докладите на действията му, които е изисквала, че чак и видеа да й праща. Никога не ми е харесвала като актриса, ще се окаже че и като човек не струва. Определено смятам, че може тя да го е вкарала в депресия, като куче на каишка го е третирала. :huh: Дори и да е имал други лични проблеми, такава токсична връзка до нищо хубаво не води. Четох и че Yunho от TVXQ е бил в подобно състояние докато е ходил с нея.

КДХ се извини днес, дълго и пословично, поемайки цялата вина. Надявам се, че няма да бъде тласнат отново в черната дупка от 2018.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jira написа:

Явно агенцията на КДХ му е подляла вода, защото иска да напуска и са раздухали историята. 

Тази So Ye Ji била страшна ненормалница. Предполагам се губи при превода, но обръщението Stiff Kim звучи адски унизително, да не говорим за докладите на действията му, които е изисквала, че чак и видеа да й праща. Никога не ми е харесвала като актриса, ще се окаже че и като човек не струва. Определено смятам, че може тя да го е вкарала в депресия, като куче на каишка го е третирала. :huh: Дори и да е имал други лични проблеми, такава токсична връзка до нищо хубаво не води. Четох и че Yunho от TVXQ е бил в подобно състояние докато е ходил с нея.

КДХ се извини днес, дълго и пословично, поемайки цялата вина. Надявам се, че няма да бъде тласнат отново в черната дупка от 2018.  

 

Да, голяма кукувица излезе тая, как ги е командорела и манипулирала тия шарани. Четох, че Yunho е правил опит за самоубийство, предизвиквайки катастрофа и че тя го е докарала дотам. Не, че пичовете не са си виновни, като си нямат глави на раменете, а само по други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...