Jump to content

Recommended Posts

MV5BYTdiMTdiZWQtZDVhNi00NmVmLTg3YTctNDhjYjI4N2I1OGRiXkEyXkFqcGdeQXVyNTI1MDU0MzM@._V1_SY1000_CR0,0,706,1000_AL_.jpg

 

Off Topic

MV5BNzllYzgxNjYtNzA4MS00OGQ5LTg4OTktOTE4YzM4ZWVhYzFkXkEyXkFqcGdeQXVyNDI2OTY2MzE@._V1_.jpg

712I1h2k2AL._SL1133_.jpg

 

Anonymous Noise  (覆面系ノイズ)

Страна: Япония

Също така известен като: Fukumenkei Noise

По мангата на: Ryoko Fukuyama - "Fukumenkei Noizu"

Премиера: 25 Ноември 2017

Времетраене: 116 мин.

Жанр: Драма, Романс, Музикален

Режисьор: Koichiro Miki

Субтитри: Английски

:imdb:

in NO hurry to shout; *Single* Close to me

           

Участват:

Ayami Nakajo като Nino Arisugawa (Nino)

Jun Shison като Kanade Yuzuriha (Yuzu)

Yuta Koseki като Momo Sakaki (Momo)

Yosuke Sugino като Yoshito Haruno (Haruyoshi)

Erina Mano като Miou Suguri

Hayato Isomura като Ayumi Kurose (Kuro)

Arisa Nakajima като Tsuki Hate

Dai Watanabe като Yana

 

Резюме: История за едно момиче с прекрасен глас, две момчета и едно обещание, което свързва тримата…

Nino (Ayami Nakajo) и Momo (Yuta Koseki) са две съседски деца, споделящи общи интереси и мечти, те минават през живота с песен и всичко изглежда предопределено докато един ден, Momo и семейството му не се изнасят ненадейно, без да оставят адрес за връзка. Nino е съкрушена, единственото, което и остава е да продължи да пее. Това е обещанието, което е дала на Momo ако някога се разделят, той ще я познае по тяхната песен. Сега вече първа година в гимназията тя среща композитора на музика Yuzu (Jun Shison) и неговата група “in No hurry to shout”, изкушаващи Nino да пее в групата. Но в живота и отново се появява Momo разбърквайки всички нейни чувства и мисли …

 

Награди:

2017 Silk Road International Film Festival, Japan Film Week

 

 

Свали :click: :click:  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Техническата ми грамотност достигна нови висоти :ph34r:, успях да заредя всякакви субтитри, но не и на разбираем език. Обаче се заинатих , че ще гледам този филм и дори липсата на букви не ме спря :). Естествено нищо не разбрах, освен някой маловажен диалог и тук таме някоя дума в иначе доволно дълго изречение. Имаше момент в който ми доскуча, ама там прекалено много диалог и изтървах смисъла, интригата и прочие. :blush: 
Изглежда приятно филмче, нищо, че ми убягна

Off Topic

Защо Момо я отхвърли, а после как така изведнъж се сети, че тя е неговото момиче. Изу нали напусна групата, а после композира песен като уж"последен подарък"
 

Честно казано почти всичко ми убягна.Страното е, че докато следях картинките историята ме увличаше , подозирам, че това е от онези леки, ненатоварвашти и приятни филмчета, та скоро ще пробвам пак да се преборя с буквите :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...