Jump to content

Recommended Posts

beed64d2e2029a7e.jpg

AniDB

Заглавие: Evil or Live

Година: 2017

Тип: Сериал

Епизоди: 12

Времетраене: 25 мин. на епизод

Инфо: Пристрастен към компютрите неудачник е изпратен от майка си в ТВУ, където се предполага, че ще го излекуват от наркоманията му. Казарменият ред, униженията и тормозът от надзирателите и част от другите ученици ще го превърнат от мухльо в закоравял badass, на който дори някои италиански мафиоЗи могат да завидят.

* Дотук се развива интересно. Първите 4-5 епизода бяха леко мъчителни за гледане, щото главният е сопол level 100, обаче едно от главатарчетата го приобщи и го научи на някакви практични работи и тоз гойо взе, че се отвори. Развитието в последните епизоди е повече от прилично. Вече дори не ме дразни.

П.П. Рейтингът на шоуто е 1.84 :lol: т.е. weeb-овете и white trash-a го мразят. Още една причина нормалните фенове на китайски децки да го гледат. Освен AOTS явно е и MURAOTS (most underrated anime of the season). :D

• Upvote 1
На ‎16‎.‎12‎.‎2017‎ г. at 23:16, Ragnos написа:

Fish & Begonia, Storm Warriors.

Storm Warriors съм го гледал, и определено ми хареса, Fish & Begonia още не съм го гледал обаче изглежда добро от трейлъра! :)