Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

заглавие: Inuyashiki, Inuyashiki Last Hero,  いぬやしき

страна: Япония

година: 13.10.2017

тип: ТВ - 11 епизода

жанр: екшън,  Sci-Fi, психологическо, драма, сайнен

продукция: MAPPA

инфо: тук, тук, тук

сюжет: Късметът е нещото, от което Инуяшики Ичироу е лишен по рождение. Той е само на 58г, но изглежда два пъти по-стар и това е причината всички около него да го третират като безпомощен и безполезен старец. Включително собственото му семейство, въпреки всичко, което е направил и продължава да прави за тях. За капак, лекарят му му съобщава, че има рак и не му остава много. И  когато изглежда, че няма как да стане по-зле, ослепителна светкавица удря точно мястото, на което е той. Когато се свестява, открива, че е невредим, но докато се преглежда забелязва нещо странно...различно в себе си. Изглежда тази промяна е именно нещото, което ще му позволи да започне наново и да бъде всичко,  дори герой и да спечели уважението и признанието,  за които е мечтал цял живот. Нищо и никой не може да му попречи...освен може би още някой, който е преживял същата промяна.

 

лично мнение: Напоследък харесвам проектите на MAPPA и този ми звучи интересно. Освен това е сайнен и все още се надявам да видя нещо, което да ми хареса колкото Psycho-Pass .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първи епизод съм, засега доста ми допада. Най-сетне нещо малко извън шаблона, най-малкото с тоя 58-годишен главен герой, на всичкото отгоре сдухан неудачник:) Свеж полъх, не е дежурното хлапе-аутсайдер, превръщащо се в супергерой :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спри да му се каниш и го почвай, добро е;) Вече съм на 7 еп., точно от нещо такова имах нужда за дългата студена зима:)

 

Впрочем, ей сега проверих и видях, че едноименната манга е рожба на създателя на Gantz. А аз гледам и се чудя, що толкова ми навява ганцово настроение :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе, мерси, че му даде шанс и особено се радвам, че ти хареса:) Ако не си, хвърли едно око и на Децата на пясъка и на Невестата на магьосника-и двете си струват. Анимацията и при двете е на ниво, а и историите не са никак зле:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, debil4e написа:

Ксе, мерси, че му даде шанс и особено се радвам, че ти хареса:) Ако не си, хвърли едно око и на Децата на пясъка и на Невестата на магьосника-и двете си струват. Анимацията и при двете е на ниво, а и историите не са никак зле:)

На същото мнение съм, аз в момента само тях следя и съм много доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...