Jump to content

Recommended Posts

Хореографията наистина им е далече от тия на мъжките групи. Ама пък не съм гледала rehearsal клипове от времето на ранния период на BTS, което трябва да значи много B)

И тук е много добре, с интрото. @theL0new0LLF, кажи мнение за аутфита, преди и тоя линк да са изтрили, че е fencam (и то с фокус върху мойта любимка). На мен в червено най ми ходят. 

• Upvote 1
На 11.05.2018 г. at 0:11, sonka88 написа:

И на мен ми хареса :) Особено бързо ми се наби в главата частта преди припева ... 

Хореографията си е добре. Само малко ми бъркат в очите кърпичките/шалчета дето ги размятат.

Радвам се, че вече имам с коя песен да редувам Chase me B)

Good Night, Full Moon са също добри

Тези момичета ми стават все по-любими. Новата им песен е така добра, типично в техния стил. Е, You and I си остава любима, тя ме грабна от първата секунда. Тук трябваше да изчакам припева. Но това оранжево....

• Upvote 1

Нещо не ме грабват последните им парчета, може би не съм в подходящото настроение. Карам на старите и на кавъри.

• Upvote 1

На 1 юли / при тях вече е / в полунощ  DreamCatcher обяви, че техните официални цветове са Pantone Black 6 C, Pantone 7623 C и Pantone P 10-6 C.

Групата също сподели поразителен образ на червена луна, частично замъглена от черни облаци (с всичките им три нови цвята), заедно с надписа: "В деня, в който червената луна се издига, DreamCatcher ви кани в мечтите си."

Dream-Catcher-Official-Colors.jpg

• Like 1

И DreamCatcher се нареждат към групите, които ще имат завръщане скоро...

Special mini album “Raid of Dream” 18 септември...

Dream-Catcher1.jpg

Off Topic

gahyeon.jpg handong.jpg

sua.jpg yoohyeon.jpg

dami.jpg

siyeon.jpg

jiu.jpg

Новото завръщане на DreamCatcher ще бъде сътрудничество с мобилната игра King's Raid!

На 9 септември DreamCatcher Company разкри нов тийзър изображение с две луни с различни цветове. Текстът, „DreamCatcher X King’s Raid“, намеква за специално сътрудничество.

На 10 септември източник от DreamCatcher Company сподели: „[Играта] има много сходства с DreamCatcher по това, че беше пусната през 2017 г., има уникална вселена и предизвика страхотна сензация както на вътрешния, така и на глобалния пазар. Затова сме сигурни, че това сътрудничество ще създаде по-голяма синергия на пазарите за музика и игри.

Източник от Vespa, игралната компания, която произвежда King’s Raid, също каза: „Това е проект за сътрудничество, започнал като нова комбинация от игри и друга форма на култура. Молим за интерес към този проект за сътрудничество между King’s Raid, мобилния RPG с неочакван сюжет и DreamCatcher, която е създала уникална фентъзи вселена с техните албуми. ”

dreamcatcher-kings-raid.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dream-Catcher-2.jpg

Off Topic

siyeon1.jpg dami1.jpg sua1.jpg

yoohyeon1.jpg handong1.jpg jiu1.jpg

gahyeon1.jpg

Dreamcatcher(드림캐쳐) '데자부 (Deja Vu)' Trailer

Dreamcatcher(드림캐쳐) '데자부 (Deja Vu)' Lyrics Spoiler

Off Topic

Плюс това момичетата ще имат и японски албум...

・9/11 JAPAN 1st ALBUM「The Beginning Of The End」RELEASE

・9/12 DREAMCATCHER SHOWCASE「The Beginning Of The End」

[MV] DREAMCATCHER「Breaking Out」(1st Japan AL「The Beginning Of The End」)

Още тийзъри към предстоящот им завръщане...

Dreamcatcher(드림캐쳐) Special Mini Album [Raid of Dream] Highlight Medley

Dreamcatcher(드림캐쳐) '데자부 (Deja Vu)' Dance Preview

Рядко харесвам женски песни и то е предимно OST-ове, тая обаче много ми допадна...

Dreamcatcher(드림캐쳐) '데자부 (Deja Vu)' MV

• Like 1