Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...

Recommended Posts

преди 7 минути, seal_reinforce написа:

То хубаво, ама не го намирам онлайн с английски, много дърт.

И аз четох коментари, че го няма никъде с английски, само за сваляне има...

Ми аз щот порових за тва питам, реших, че е някое тракерче дет съм го пропуснала:D Нищо, шъ уча китайски както е тръгнало, тъмън докат свършиш със Секретарката и аз ще го науча:rolleyes::lol2:

А, не знаех, че е останало  толкоз. Аз по принцип съм гениална и скромна и ако се понапъна сериозно може и да науча некоя друга дума докат свършиш, само дето не знам дали ще стигне за гледане без разбираеми буквички:lol2:

преди 8 минути, debil4e написа:

ако се понапъна сериозно може и да науча некоя друга дума докат свършиш, само дето не знам дали ще стигне за гледане без разбираеми буквички:lol2:

То не е някоя сериозна драма, така че и с картинки става - важно е да намериш първите няколко епизода с букви, че да схванеш основното :D Аз така преди години се прежалих заради Хуан Сяомин и изгледах 2/3 сериал само на картинки  :lol2:

• Haha 1

Някой може ли да ми каже кой е този корейски сериал, наречен Пансионът?

Излъчва се по България ON AIR.  

преди 38 минути, bond написа:

Някой може ли да ми каже кой е този корейски сериал, наречен Пансионът?

Излъчва се по България ON AIR.  

Пише, че е японски. Тоги може да каже повече. 

https://www.facebook.com/162093640507120/posts/1861534347229699/

Този ми прилича на китайски. 

Ето го. Миналогодишен. Обаче защо на наша Тв изглежда сякаш е правен 90-те години на миналия век?!

Аз преди седмица попаднах на реклама на тази дорама с Нана Сейно и Акико Кикучи-  Makanai-sou. Изглежда е била мини-дорама, понеже е от 10 серии по 30 мин. Но няма инфо на много места за нея.

Вчера е стартирала по същата Тв. Обаче тези хора и реклама не могат да правят. Никакво инфо. 

Това е снимка от сериала. Аз не го гледам и нищо не мога да кажа,

но дамата, която се интересува познава материята. Тя казва, че е корейски.

Но не може да го намери никъде. Снимката е от екрана на телевизора.

Може някой от вас да познае актрисата. Аз не я разпознавам.

7777.jpg

Май  ще се окаже,   че е станало объркване, но от телевизията са си виновни. Първо пускат трейлъра на китайски сериал и го обявяват за японски медицински, а сега да се поправили и са пуснали трейлър на японски със същото име, който реално ще тръгне от 6 декември. Преводачката потвърди.

• Thanks 1

Имам нужда от помощ. От известно време зарибявам съпруга си по азиатското кино - корейско за сега. В момента гледа  "Thank you" и му харесва, но много иска да гледа исторически сериал. Много му допадна сериалът, който даваха по ТВ за лечителкат Чан Гъм. Аз не гледам исторически филми. Само веднъж попаднах на някакъв "Слугини", мисля че беше, изгледах го,  но не смятам, че той е подходящ за него. Опитах да ровя из форума, но това е тегава работа. Та молбата ми е, да ми препоръчате читав исторически сериал! 

@sonihrisi , имаш пред вид сериала"Благодаря ти" с Чанг Хьок ли? Щом търсиш исторически , може да продължиш пак с Чанг Хьок и "Ловци на роби". Предполагам, че като мъж  ще оцени подобаващо екшън сцените.  Ако си пада и по фентъзи елементите , мога на препоръчам и  "Faith" . Евентуално и Императрица Ки, но там сериите са множко, та дори и аз не съм я догледала като хората, въпреки , че имам слабост към основния каст.  "Лунните любовници" е с твърде "дебела" розова нишка  в сюжета , и въпреки историческото му позициониране, лично аз не бих го препоръчала за мъж, но ти си познаваш хората най-добре. Дано съм помогнала. 

А, да , не е исторически, но мисля, че е подходящ също за мъж , пак с Чанг Хьок - Мидас. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...