Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...

Recommended Posts

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

Едно предложение и от адаша - http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=622&st=0

;)

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

Ако искаш пробвай сериала - Hyena, на мен ми е останал 1 епизод да го догледам, не е някаква изключителна история, но е забавен :D , даже са му сложили 19+ години, корейците :lol: .

Здравейте! Така в момента ми се гледа нещо от типа, романтична комедия, ако е възможно да е много забавна да е романтична и по- малко драматична :) . За предпочитане да е корейско или в краен случай тайванско. Да се уточня,че всички които са преведени до момента съм ги изгледала, ако разбира се не съм пропуснала някой (съмнявам се :) ) .

Smile, You

Хей, хорица някой може ли да ми препоръча нещо хубаво китайско (сериал или филм- няма значение) което да е интересно и оригинално (доколкото може :D ) и да те хваща - ще съм ви мнооооооого благодарна :)

glorfindel133, "Gong" е китайско, 39 епизода - дългичък е, но лично на мен много ми хареса и веднага ме грабна.

@parab Мерси много за предложението определено ще си заслужава да се види - като прочетох историята направо нямам търпение да го изгледам...попринцип харесвам и Джан Имоу и Джан Дзъй направо не мога да повярвам, че все още не съм го гледала. Но май е време да поправя тази грешка :)

@vedballl Току що видях темата във форума, звучи обещаващо, а и като знам моята слабост за исторически неща, определено ще се тегли :) Мерси много за това, че ме насочи към него :)

По едно голямо :thanks: и на двете :)

Здравейте, някой може ли да ми препоръча нещо като Mary stayed out all night (в смисъл музика, романтика, комедия). Мерси предварително

Ще ми препоръчате ли някой сериал от типа на Pride или Buzzer Beat, няма значение дали японски, корейски или друг азиатски ще е, единствено искам да e с бг превод, че доста се измъчвам с руския ;) Предварително благодаря

Не знаех къде да попитам, но много ми се искам да гледам - The last empress а никъде не го намирам. Някой може ли да ми помогне с линкче? Даже в asiatorrents го няма.

Не знаех къде да попитам, но много ми се искам да гледам - The last empress а никъде не го намирам. Някой може ли да ми помогне с линкче? Даже в asiatorrents го няма.

Не е ли този филма, който търсиш?

Не е ли този филма, който търсиш?

Не е - и на мен този ми изскача, а доколкото разбрах е страхотна историческа драма - Ако някой иска да погледне -

Прекрасна песен.

Филма може би е този, ама с тези 124 серии ... само RAW :click:

П.П. има си тема ТЪРСЯ ;)

:blink: Благодаря, merisa, ама тия 124 серии ме унищожиха - мислех, че е филм. Ще видим как ще се боря с него.

:blink: Благодаря, merisa, ама тия 124 серии ме унищожиха - мислех, че е филм. Ще видим как ще се боря с него.

Ами доста трудно, последния епизод го свалих от любопитство за близо един час :blink: , а за 124 серий ти трябват здрави нерви и познания по корейски, че и субтитри няма. Все пак това не е някаква комедия, а исторически сериал. Направо чувствам как си се отказала.

Направо чувствам как си се отказала.

Направо така си се получи :lol: А бях супер нахъсана - песента от ост-то страшно ме запали (If I leave) пък й съм фен на историческите драми, ама за 124 серии задните ми части ще приемат формата на фотьойла - хах, просто ще продължа в търсенето на някоя прочувствена историческа драмичка.

Много ми се гледа някой хубав японски или китайски филм, по възможност да е драма... нещо от сорта на "Under the Hawthorn Tree". Някакви предложения? :rolleyes:

Можете ли да ми препоръчате някое аниме от рода на Darker than black или пък нещо с конспирации и мистерии?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...