Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019

Recommended Posts

По принцип съм за, ама няма да е зле да се събере "кворум":D. Иначе ще ми бъде приятно да те видя, теб и всеки, който се присъедини!

Извинете, поради някои обстоятелства, много моля срещата да я отложим за петък, 9-ти март! :) Надявам се да дойдете и да си прекараме добре. Часът и мястото остават непроменени. Кворум не е необходим, но драснете потвърждение ...;) остава да имаме и един специален гост-изненада от странство (ако успее)... 

Радвам се че срещата се състоя :)

Беше добре и отново имаше нови хора. Млади и зелени в азиатското .:)

Другият път на суши и кареоке! 

• Upvote 1

Лозева, те са до около 19 март в София, така че ако организираш среща дотогава, може пак да дойдат. Аз предлагам другия петък пак да се видим. Ти кажи къде на суши.

преди 7 минути, helyg написа:

Лозева, те са до около 19 март в София, така че ако организираш среща дотогава, може пак да дойдат. Аз предлагам другия петък пак да се видим. Ти кажи къде на суши.

Съгласна! Където и когато кажете :D. Драго ми е да се срещам и общувам с вас!

Аз лично мога да се появя в понеделник, петък или неделя. Във вторник съм на концерта, а в останалите дни съм втора смяна. Но пък ако се организирате за четвъртък, няма лошо, само аз пасувам. Ще ви видя следващия път.

Оказа се, че гостите от последната среща си заминават на 15 март, така че остава вариант за понеделник да се видим пак с тях. Който може да дойде, да пише. А не пречи в петък отново да се съберем. И мястото същото ли ще е, или ще ходим на суши?

Караокето ще го мислим, когато сме повече хора. Утре на старото познато място в китайския, към 19 часа.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...