Jump to content

Recommended Posts

Идвайте тука да се преброим кой го има и кой го нема :D

vlcsnap-00020.png

Шифуто, завалията, ко ли си вика... "ех, защо не си останах единствено дете" :D

• Haha 1

И нас с @bond ни нема :lol2:

Черпя те с налудничавия поглед на твойта любимка:

vlcsnap-00014.png

Обаче имаме казус:

Off Topic

След като леля и Йе Хуа също са на камъка (уж), клетият шифу изобщо има ли смисъл да се кае? Кое е първо, камико или лотоса? :rolleyes:

• Haha 1

Дже Ян братчето ли е или възрастничкия му приятел? Забравил съм вече имената. Братът май трябваше фамилия Бай да носи. Но така или иначе и двамата са ми любимци.

Всъщност аз не влизам в темата на BL любителите, но като кажат, че сестра ти е красива иди доказвай, че нямаш сестра.

• Haha 2

Най-любимата ми двойка от целия сериал. И хубава ракия от прасковен цвят правят.

• Haha 1
преди 9 минути, bond написа:

Най-любимата ми двойка...

Па после искаш да ти вярват за сестрата :lol2:

p.s. В тая комбинация ли са ти любими или в оная с Барона? :D

• Haha 1

В тази. Не че не харесвам втората комбинация, но тази ми е по на сърце.

P.S. Нямам сестра. Има много видове харесване, а за това, което подозираш предпочитам Мима. Тя е първата ми китайска любов.

Възхвала на milf-овете :lol2:

Частта, дето Джъ Йен е бил древен, когато изгората му е бил бебе, освен на BL бие и на нещо друго, ама нейсе, партията майка е спала :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Не съм напреднала много. Едва на 10 епизод съм, но ми прави впечатление, че времето хвърчи и някои герои изглеждат запазени за възрастта си:lol:

В първите десетина серии току се питах какво толкова му харесват, нататък вече не се сещах за въпросчето, а към края нямах търпение да гледам и да гледам. Марк – великолепен, наслада за всички сетива, толкова наситен с емоции образ/и направи, страхотно представяне. Не съм се излъгала в момчето преди време – като гледах дебютния му Black & White, още помня много по-добре него, отколкото Вик Чоу. Мимито не ми е любимка, а пък и тука героинята ѝ все намръщена, все трагична. Но компенсирах с Дилраба, въпреки лиготиите – харесвам си я. Иии стигам до прочутия Дедо, произлезлия от камъка, Дедо Скалата, който е непробиваем и непревемаем. Ама, може ли да е такъв ахмак, бе, така да се прецака като се изтрил от "оня списък"? И верно, че хич не го харесах брюнет. 

Красиви картини, красиви сцени, красиви хора и костюми – приказка! За преживяването благодаря и на екипа по превода, изобщо не е същото без вашите букви, момичета, бъдете здрави!

• Thanks 1
  • Upvote 1

Всеки обаче си има различен любимец в тоз сериал. @helyg, дай да пуснем анкета, да видим кой води :D

Ся ме замисляте аз как съм ги минала първите десет епа. Май се зарибих на 9, горе-долу около тоз момент:

2017-02-17+10_26_22.gif2017-02-17+10_34_56.gif

• Like 1

Да си призная, и аз до десета серия гледах заради тьоленката, не заради Дедо ви, все нещо трябваше да е видяла у тоз сериал, че да го гледа сто пъти и да го учи наизуст. Обаче оттам насетне почнах да питам - кога следващата, давай. А от 13 епизод вече с нетърпение драпах за следващ. Аз съм от феновете на Марк, не че го знаех кой е, мислех, че сефте го виждам. Ама и аз съм го гледала Черно и бяло би, обаче хич не съм завързаха в схемата, че е същия. Там съм зяпала Викчо. Давай, пускай анкета. хахаха :lol:

• Like 1

Започнах го заради Мима, но по пътя добавих Марк и Бин Бин. А, за малко да забравя любимата ми двойка - дъртия феникс и брата на Мима.

Аз заради дядото със звънчетата:P и Бин Бин, но Марк на късен етап ме заплени,

Дедо също..