Jump to content

Да споделим песен

Recommended Posts

Преди 3 часа, kcekce написа:

:yes: !  Свършиха ми сърдечките за днес ;)

Аналогия и пратка към саундтрака на любим сериал  Sons of Anarchy ;)

И от него:  

Здравейте извинявам се,че тук питам но искам да знам някой знае ли как се казва момчето от клипът на bogi_danger,където  есподелил песента ''I Believe''? Благодаря предварително.

преди 34 минути, ftisland написа:

Здравейте извинявам се,че тук питам но искам да знам някой знае ли как се казва момчето от клипът на bogi_danger,където  есподелил песента ''I Believe''? Благодаря предварително.

Ако правилно те разбрах, това е OST-та на драмата My Sassy Girl , 2001

Актьорът е  Cha Tae-Hyun.

• Like 1

Аудиото на клипчето, което са качили, нещо не е наред и песента звучи една идея по-ниско. Ето един линк с FLAC-a за сравнение: Тук

• Like 1
  • Upvote 1

Този певец дебютира с тази песен наскоро.Тази песен показва какъв всъщност е самият певец и в реалният живот,а момчето в клипа(много  е симпатично) в реалният живод е заедно с изпълнителя.Този изпълнител е от много малкото които по такъв начин показват какви са и не го крият.Мисля си даже,че клипът направен в къщата главно да е от домът на певеца или и на двамата.Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

• Upvote 2
преди 15 минути, ftisland написа:

Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

Не, че разбирам за какво се пее в тази песен, но ми харесва. Да са живи и здрави момчетата. Щом са се намерили биха могли да се поддържат в нелекия живот на различните. Щото в реалността е трудно да бъдеш себе си.

• Upvote 2

Преди 14 часа, ftisland написа:

Този певец дебютира с тази песен наскоро.Тази песен показва какъв всъщност е самият певец и в реалният живот,а момчето в клипа(много  е симпатично) в реалният живод е заедно с изпълнителя.Този изпълнител е от много малкото които по такъв начин показват какви са и не го крият.Мисля си даже,че клипът направен в къщата главно да е от домът на певеца или и на двамата.Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

Млад човек, 22 годишен едва, определено талантлив , но прави дебют с провокативна песен и привлича внимание.

Шоубизнесът е жесток, използва и непотребните изхвърля.  Пожелавам му да оцелее!

• Like 1
  • Upvote 1