Jump to content

Recommended Posts

Благодарна съм за превода на сериала, защото така можах да му се насладя на цялостната му атмосфера!

Нека който не е гледал сериала да си се кефи на дублажа, щом не го дразни(или даже още повече, му харесва!), но ако няма проблем с четенето на субтитри, при условие, че ги има, да не пропуска тази възможност.., удоволствието е в пъти по-голямо!

• Like 3

След време може да му се насладя и със субтитри, но определено с дублаж ми хареса повече. :wub:Толкова прекрасен сериал. Незабравим! Сред най-любимите ми е. Поплаках си стабилно на историята на слепеца и на тази с разделените влюбени. Дълбоко ме жегна и историята на краля. Хуморът беше страхотен, двамцата главни разбиваха постоянно и племенничето също + че и много радваше окото и той. :28558: Трима любими мъжки актьора си имам тук и една актриса, но не главната. Сладка е, но ми прилича на мишка.

• Like 2

И на мен този сериал ми стана от любимите. Когато го гледах първия път, не бях толкова очарована, но след второто и третото гледане вече тотално се зарибих. Даже сега от нямане какво качествено корейско да се гледа отново съм си го пуснала и всяка вечер си се кефя на макс. Двамата главни + племенника направиха толкова добър екип и имат повече химия помежду си от бая любовни двойки от други сериали. Музиката  - background ost-а и песньовките са страхотни, чакам и се надявам корейците да се стегнат и отново да могат да направят такъв готин сериал, че напоследък работата е:wacko:.

• Like 1

Това е първият сериал, който гледах от препоръчаните от половинката ми кейдрами. Вече бях гледал няколко преди (с любимата ми актриса), но не и този. Чудесен сериал е, но е за предпочитане да се гледа с оригиналното аудио- корейският език е мелодичен, а с дублаж на български част от емоцията в гласа изчезва.

• Like 1
  • Thanks 1