Jump to content

Recommended Posts

Стахотно сериалче! Знаех, че ще ми допадне но след, като го изгледах, направо се влюбих в него. :) Главните са стахотни и много добре изглеждат заедно на екран. :) Само една забележка към главната актриса. Ако бях на нейно място щях буквално да го награбя, ТОЗИ ХУБАВЕЦ. :28558:   Тя милата беше толкова стеснителна и от към целувките. Вярно, че трябваше да изгради такъв образ на скромно момиче ама това не значи, че не трябва да може да се целува с приятеля си, особено с такъв приятел, като него. :28558:  Ако изключим това много ми допаднаха заедно и химия си имаше между тях. :) Сериала е много свеж, лек за гледане и много ми допадна, че тук са избегнали събиранията, недоразуменията, които обикновено вкарват между главните с идеята уж да е по-интересно. Напротив, тук си се взеха и си държаха и вярваха до самия край без да има драми и дилеми между тях и това адски много ми допадна. :) Сериала направо го изгледах на един дъх и успях на 100% да се отпусна с него. Не ме натовари, а напротив много положително ме зареди, а милите моменти между двамата направо си ме разтопиха и ме караха да се усмихвам през цялото време. :) Много положителен и зареждащ сериал! Бих казала, че даже за такива романтици, като мен ми влиза в топ 10.  :) Благодаря на преводачите. :):up:  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, аз съм от преводачките :Р Дали може да споделя, че започнах да превеждам и книгата тук

Не знам докъде ще стигна де, но просто много ми харесва историята :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, изгледах три епизод и се зарибих. А колко  ме кефи играта! НЕ съм стигнала до тези целувки, които споменавате, но определено и до там ще ида. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинско бижу! Без излишна драма, без глупости, красив каст! Очарована съм.

Играта много ми наподобяваше WoW, за което съм им страшно благодарна, защото разбирах какво правят :) От брането на билки, до убиването на босове.

Не усетих как изгледах 30-те епизода. Не ми се искаше да свършва. Прекрасно.

 

Колкото до целувките, верно, че нащо слаботелесно не се раздава много, но е истинска чаровница.

Препоръчвам с две ръце.

 

П.С. Благодаря на преводачите. Свършили сте страхотна работа, имаше сложна терминология, а и доста геймърски фрази, които сте използвали. Евала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите епизоди с тази игра ми бяха ужасно досадни, но с превъртане успях да стигна и до по-смислената част. Главната беше уникално дърво. То бива скромност, ама нейното беше... Развали ми удоволствието от красивите моменти. Момчето беше разкошно - хем студен, хем прекрасен. Получиха му се моментите с целувките, въпреки дървото - партньорка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го изгледах, в началото много ми хареса, главният е голям красавец, аз пък не съм съгласна с по-горните коментари, че  главната е "дърво", мен ми хареса как си изигра ролята и тя беше голяма красавица за мен. Това което не ми хареса на мен е че после ми стана безинтересен, то наистина нямаше никаква драма, даже скучен ми стана и го превъртах напред. Но някой ако наистина иска да си почине от прекалено много драми това е сериалът за него :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги видя аз тези игри и дървени целувки, току що изгледах филма и много ми допадна.Направо съм очарована. Надявам се сериала да не ме разочарова:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята е хубава, но не е за сериал. Нищо не се случва след средата. Много лоша игра на актьорите в главните роли.

Но пък момчето е хубавец. Филмът е много по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано 30 епизода са твърде много за тази история. По едно време взе да ми доскучава и почнах да попревъртам тук там. Актьорите ми допаднаха, но още не мога да свикна с противоречието разни инфантилни подрастващи да ми бъдат представяни за възрастни хора и нямам предвид външния им вид. Ама го изгледах все пак :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хакерът Кей Оу ми стана любимец. Направо се влюбих, и в актьора, и в персонажа. Точно моя тип мъж беше. Някой може ли да ме ориентира в кои други филми и сериали мога да го видя този актьор? И кой е като име?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, aria написа:

Хакерът Кей Оу ми стана любимец. Направо се влюбих, и в актьора, и в персонажа. Точно моя тип мъж беше. Някой може ли да ме ориентира в кои други филми и сериали мога да го видя този актьор? И кой е като име?

Е, на тоз младеж облеклото и раницата му помня само, щото и аз искам такива :28558:. Ама може и да с бъркам:blush: с филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа говориш за Zhang Vin  , да не повярваш и друг го мерна още тук. Той е от тумбата на Янг Ми (определено надушва таланта и харизмата, не мога да и го отрека) и повечето сериали с него имат теми тук. Всъщност има още един от нейните протежета в сериала, но ако гледаш нещо друго сама ще го разпознаеш:). Разбира се, имам си любим сериал и изпълнение с него, но не му е мястото тук пък съм и писала в темата на самата драма:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, debil4e написа:

Ако не се лъжа говориш за Zhang Vin  , да не повярваш и друг го мерна още тук. Той е от тумбата на Янг Ми (определено надушва таланта и харизмата, не мога да и го отрека) и повечето сериали с него имат теми тук. Всъщност има още един от нейните протежета в сериала, но ако гледаш нещо друго сама ще го разпознаеш:). Разбира се, имам си любим сериал и изпълнение с него, но не му е мястото тук пък съм и писала в темата на самата драма:D

Кажи къде да го търсим де, че ме заинтригува.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кликнеш на името, ти се отваря страницата на актьора и отдясно на снимката са сериалите - просто си избираш, който най-ти хареса:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно деветия е, но идея си нямах, че не е неин:lol2: Засичам го се с тумбата след усмивката и реших, че е част от групата на Шаро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам много китайско и затова попитах. А иначе той нямаше раница и дрехи, той е готвачът и ходеше с униформата си.

Говорим за КО нали?

 

Чета ви и все се чудя коя е тази Ми? Не я знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за него говорим, не го ли разпозна от снимката от линка:)

Ми е Янг Ми, китайска актриса, продуцент и собственик на агенция-Бин Бин е от нейната агенция, тва знам след търпеливите обяснения на seal_reinforce:D. Аз също сравнително скоро започнах по сериозно да наваксвам с китайското и с въпросната тумба и нейната шефка се сбъсках докато гледах Legend of Fu Yao. После постепенно пробвах едно по едно нещата,  които ми допаднаха и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...