Jump to content

Recommended Posts

Много обичам изпълненията на различни места.

Тук е и обещанието на момичетата да смесят сладки и секси движения с хореографията си. Ще ме убият :D

Гостуването им на Weekly Idol:

Off Topic

Edited by theL0new0LLF

Понякога, тоест в повечето случаи ме оставят без думи, тук случаят е подобен. Кралиците на фенсървиса ни подаряват хореографията съчетана със сладки, секси и дейнджъръс :D елементи, с тия животински костюми е малко далеч от това, а Solar и Moonbyul се заливат от смях през половината хореография, но кой би могъл да ги вини :D

И честита пета победа на момичетата на SBS Inkigayo[18/03]

Edited by theL0new0LLF

Wheein със соло албум през средата на Април. Както казах ми е любимка, чакам с нетърпение :)

• Like 1

Отново много стилни и страшна песен. Определено една от любимите ми женски групи.

• Like 1

Тези мацки са страхотни, научих за тях от едни реакшъни в тубата, в които ги хвалеха. Реших да ги чуя малко по-обстойно и видях, че наистина са добри. Могат да пеят НАИСТИНА, а и стилът им ми допада, нещо като соул - джаз - ар енд би! 

• Like 1

Музикалният клип е налице, песента е невероятна.

Оставям линк и за изтегляне на сингъла: тук

Edited by theL0new0LLF

Пропуснал съм да добавя солото на Moonbyul, песента присъстваше редовно в плейлиста ми:

добявям и сингъла за теглене.

А също: ЗАВРЪЩАНЕ!!

bFrrlAb.jpg

Латино поп стил точно като за лятото. Ето тийзъра, и GFriend ще пускат песен, направо супер :D.

Наистина много ми харесва. Някак с тези латино ритми, китарата, начинът, по който звучат - е като големи поп звезди, без к-то отпред. 

Солар продължава да ми е любимка, гледам и танци на пилон е започнала да усвоява :rolleyes:

• Like 2

Уникални просто! Тва ми е лятната песничка, без съмнение! Невероятно изпълнение и заряд, клипът е много красив също. 

• Upvote 2

Много яки, а днес изпълнението на другата рап песен беше супер.