Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

CJ6bAvXUsAAacom.jpgCJ6bBnsUEAEKRyS.jpgCJ6boKUUMAAU2eb.jpgCJ6bnkVUsAAMu_O.jpgCJ6bo6vUcAEM3Y5.jpg

 

Last (라스트)

                                     Страна: Южна Корея                                      

По уебкомикса на Kang Hyung Kyu „Last“

Период на излъчване: 24 юли 2015 - 12 септември 2015 г.

Време на излъчване: Петък – Събота 20:40

Жанр: Криминален, Екшън, Трилър

Канал: jTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Jo Nam Kook

Субтитри: Английски

         

Участват:

Yoon Kye Sang като Jang Tae Ho

Lee Bum Soo като Kwak Heung Sam

Seo Ye Ji като Shin Na Ra

Park Ye Jin като Seo Mi Joo

Park Won Sang като Ryoo Jong Goo

Gong Hyung Jin като Cha Hae Jin

Goo Jae Yee като Yoon Jung Min

Lee Yong Woo като Kang Se Hoon

Kim Hyung Kyu като Samagwui (mantis)

Lee Chul Min като Doksa (poisonous snake)

Jang Won Young като Akeo (crocodile)

Kim Young Woong като Sergeant Bae

Jo Jae Yoon като Baemnoon (snake eye)

Park Hyuk Kwon като Park Min Soo

Yoon Je Moon като Jakdoo (straw cutter)

 

Резюме: Тази драма е базирана на уебкомикса "라스트 / Last" на "강형규 / Kang Hyung Kyu.

В сериала се разказва за Чанг Те Хо (Юн Кье Санг), преуспяващ играч на фондовата борса с добър бизнес и
спокоен живот. След провалена крупна сделка за милиони той се превръща в бездомник с огромни дългове. Притиснат от обстоятелствата и от инвеститор, който го търси, за да го убие, Те Хо се присъединява към тайна организация, съставена от бездомници. Започвайки от дъното, той успява да се изкачи до ранг, позволяващ му да се бори за лидерството в организацията,
сблъсквайки се с опасния Куак Хънг Сам (И Бом Су)...

 

:essub:

 

С български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click: :click:

С български и английски субтитри :click:

     Онлайн с английски субтитри :click:         

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, че няма нито един коментар под този сериал. Може би е така, защото няма бг буквички.

Според мен си беше перфектният екшън, каквито корейците правят много рядко. Като го изгледах, та тогава чак видях, че е от сценариста на "Времето на кучето и вълка", който ми е корейска драма №1 за всички времена. А аз вече доста съм изгледала и доста съм зарязвала - в началото или в средата.

Прекрасна продукция на jTBC със срахотно добре подбрани актьори, добра камера и подходящ на този фон ОСТ. Нетрадиционен сюжет. А и отдавна не бях виждала толкова боища, бухалки и ножове на едно място. Май от "Жесток град", който пак беше продукция на същата телевизия.

Доволна съм много. Юн Ке Санг преди не съм го забелязвала, но сега имам и с него да наваксвам. Най-вече "Път №1", който е пак от същият сценарист и който все отлагах. Bum Soo няма какво да го коментирам. Не ми е любимец, но винаги е на най-високо ниво. Покъртителен просто. Аджуши №2. Направи ми впечатлене и добрата игра на секретаря - помощник и телохранител на главния. Много симпатичен младеж с добре изиграна роля на лош. В добавка и приятна актриса в главната роля. Краят го очаквах, но все пак ме разтресе. Така се получава в живота. Когато мислиш само как да отмъстиш и забравиш, че около теб живеят и други хора. Никой не е постигнал всичко сам. Винаги е имало и приятели. И не бива да мислиш само за крайната цел. Всичко или нищо. Това е.

Гледайте и няма да съжалявате!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарфалинкеее,видях ти коментара и това ме провокира да си изтегля сериала. Вярно,че съм още на четвърти епизод,но определено си струва. Нещо по различно е от масовката. За първи път срещам темата с бездомните хора да е така силно застъпена,така де,тя тук си е и основна и бизнеса,който се върти с просията. Бях чел статии ,че такъв бизнес има в доста държави - Белгия,Гърция и др.

Много добра актьорска игра също така да изтъкна.

С нетърпение очаквам да видя финалът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много добър, но за почитатели на сериозни жанрове. Не вярвам скоро да го преведат, въпреки че си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма милост,няма прошка в тази драма. От епизод на епизод все повече израстват някой герой,други биват стъпквани в калта и борбата става все по ожесточена. Харесва ми страшно много. Но предусещам сериозни драми  на финала и хич не ми се иска да стигам до там. С тия ретроспекции къде ги дават ,започвам да симпатизирам на Хьонг Сам и ще ми е тъжно когато настъпи моментът когато Те Хо го свали от трона и търкулне към бездната,което според мен ще се случи,освен ако няма някоя изненада накрая,но предвид случващото се до тук,не вярвам да има милост. И епизод номер 9 започва след 10,9 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинска находка. Много силно начало, няма милост и излишни сантименти. Нямам търпение да го изгледам, но бавничко, с всичките добри актьори и драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Paribas, много благодаря, :kiss2:че с поста си тук вдъхна "живот " на тази тема за сериала и ми привлече вниманието. На един дъх изгълтах сериите до средата и съм впечатлена. Излишно е да повтарям суперлативите от предните постове.

По-скоро ще кажа така , благодарение на теб този сериал изтегли едно коледно късметче, което гласи следното : 

"Догодина -доамина,

"Last" и преводче ще има!"

А вероятно първата серия може да излезе по празниците...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледаш нещо такова, което  не се случва често, после си задаваш въпроса, "е сега какво да гледам" и трудно намираш отговор.

Завист към тези, които, тепърва ще го гледат. Голямо браво на преводачите за избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, като за начало на годината  - първите две серии вече са качени на торент.:)

 

Всеки герой си има своя истина, своя история и цели за постигане и си ги отстоява с всички възможни и налични сили и средства. Истинско удоволствие е да гледаш играта актьорите.

Те Хо направо ми "скри шапката" - повече "животи" и от котка има,  да му се не знае...:896767::896767:  Колко пъти му се размина на косъм и колко пъти оцеля, като по чудо...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е жесток! Много ми харесва. Ще чакам да преведете и другите серии. Благодаря предварително!

Този сериал, Бясното куче и Романтичният доктор, учителят Ким, са трита сериала, които влизат в личният ми Топ за 2017!

Малко късно подхващам Last и се чудя къде съм бляла досега, че съм го пропуснала.... Наистина е страхотен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2018 г. at 12:40, aria написа:

Не ми допадна финалният епизод. Някак си недоизпипан ми стоеше.... Но като цяло сериалът ми хареса.

Абе , права си... малко претупаха накрая нещата и на фона на другото малко избледнява , ама ..нищо не може да се направи.  

 

ОСТ на сериала - видях, че го няма в първи пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е пуснат целия сериал с български субтитри. 

Освен в качените серии в  Мастерс, днес и в Замуда сложих бокссет, но вероятно там ще имам малък проблем със сийдването в началото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено различен сериал, малко ми липсваше чистата романтика(не във финала, а по принцип, не усетих силна любов между главните, а ми се искаше..., добре поне, че я имаше между мадам и втория/първия също показа нещо..). Избегнаха няколко клишета за моя радост, девойката не се оказа нечия дъщеря или сестра. От ОСТ-а също си набелязах няколко мелодии. На главния му харесах всичко без нахилената усмивка, рядко се случва човек да не се разхубавява като се усмихне широко:D. Втория го познавам от Хилъра, но първия за първи път гледах и много ми хареса играта му, както и говора, почти мога да науча корейски, ако ми преподава, много хубаво артикулираше:na2:, главния също за първи път го срещах, приятно е с повече нови образи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми динамичното развитие на нещата. Много добър сериал.

 

 

On 12/26/2018 at 6:04 PM, Aretka said:

Определено различен сериал, малко ми липсваше чистата романтика(не във финала, а по принцип, не усетих силна любов между главните, а ми се искаше..., добре поне, че я имаше между мадам и втория/първия също показа нещо..)...

 

За мен романтиката тук е в точната доза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...