Jump to content

Неазиатски сериали

Recommended Posts

На 29.08.2019 г. at 9:58, coolmimi написа:

Някой нещо да препоръча, че от месеци не съм влизала в HBO GO и се чудя кое да гледам

Chernobyl (ако държиш да е от HBO  )

Ако не, горещо препоръчвам How to get away with murder

On 8/29/2019 at 9:58 AM, coolmimi said:

Някой нещо да препоръча, че от месеци не съм влизала в HBO GO и се чудя кое да гледам

Beforeigners

068e2c2c55b37986.jpeg

Тийн драма с очертаващ се особено як втори сезон. Има френски, немски, италиански, испански, холандски, белгийски и щатски вариант, оригиналът е норвежкият Skam. Аз в случая гледам белгийския.

С английски субс: :click:

p.s. Сезон 2 не просто се очертава, той Е жесток!

p.p.s. @jira, от тоя.

Много ме забавляват телефонистките. Китайските еднополови не са ми по вкуса, обаче испанските тройки ме облещиха. И девственият ПаблиН :D

ff888771480de3fb.jpg

271db6b1606e2e61.jpg

Като видна неспортна натура, не знам що се огледах в спортен сериал. И е само три сезона: :imdb:

@anito 24, гледала ли си го? Вече съм на S2 и той ще вземе да излезе най-интересния :D

:D Не, но нищо не се знае. Аз и за Pride се колебаех, че може да е скучен заради спортната тема, но се оказа една от най-добрите роли на Kimura Takuya.

А и аз попаднах под въздействието на The Untamed, така че докато не го довърша, нищо ново не започвам.:rolleyes:

То няма и да е лесно, де :D

За първи сезон ще ти дам сийд, ама за втори и аз чакам. Хубавото е, че го има и за онлайн гледане, но е разхвърлян из сайтовете и естествено без субс. Ама не ти и трябват, добре се чува, па и не е Регенезиса :D

Не ми върви с него, остана ми на стария комп. Не ми се играе цялото упражнение отначало, а и още не виждам  линк за S4. Бяхме ли го намерили другаде, че не помня?

Shameless US :28558:, абсолютно крещящо откачен сериал, когато мислиш, че няма вече повече накъде.., те... откриват нови висоти..., преди седмица го започнахме(!), а вече сме на 4-ти сезон.., и за добро или лошо има още сезони  преведени :ph34r::lol:, в момента върви 10-ти

Някой гледа ли бг сериалите, които вървят в момента?

Аз гледам два по НОВА - "Ягодова луна" и "All inclusive". Първият ми тръгна много трудно, но ме зариби. На втория се хиля на воля, като си имат начини да ти бръкват в душичката, въпреки простотията.

• Thanks 1
  • Upvote 1
преди 12 минути, helyg написа:

Някой гледа ли бг сериалите, които вървят в момента?

Не. Ама ако искаш, може да преведеме некой :D

• Haha 4

Почнах "All inclusive", ама в последствие забравих да го следя. Иначе това, което гледах беше забавно. Жената на пилешкият крал ми е фаворит, тънко пробутват и някоя сериозна тема, но като цяло е средство да се надсмеем над себе си без много, много да разсъждаваме. Ама това с по-една серия на седмица не е за мен. 

Ягодовата луна искам да завърши, че да започна да го гледам. В движение ми е трудно да следя сериали, пък и се изнервям :D

Аз ги гледам в новаплей, вече са десет серии на инклузива, като напреднеш повече, ще видиш повече сериозни теми. Ненчо на едно място ме разрева с обяснение за пръстите на ръцете ни.

• Upvote 1