Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Con Artists

БЛЪФИРАНЕ

Страна: Южна Корея

Премиера: Декември 2014

Времетраене: 116

Жанр: екшън

Режисьор: Kim Hong Sun

:imdb:

Участват :

Kim Woo Bin - И Джи Хьок
Lee Hyun Woo - хакерът Чонг Пе

Jo Yoon Hee - Ън Ха

Kim Young Chul - председател Чо

Ko Chang Seok - Ку Ин
Lim Ju Hwan - подчинен на г-н Чо

Сюжет :

И Джи Хьок е един от най-добрите касоразбивачи.
Заедно с опитния измамник инженер Ку Ин и първокласния хакер Чонг Пе
решават да оберат магазин за бижута.
Междувременно г-н Чo, собственик на магазина, се опитва да намери
най-добрия в разбиването на сейфове.
Целта му е да осъществи невиждан обир за милиарди...
:essub:

Свали с български субтитри:  :click:  :click: :click:

Онлайн с български субтитри:  :click:

С английски и български субтитри: :click:

Английски субтитри: :click:

С руско озвучаване: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

poster-leehyunwoo.jpg

Aми, Лазке, виж само кои са главните касоразбивачи, цели трима любими красавци, да не споменавам какво друго разбиват за толкоз кратко... :28558:

Ще го тегля. На руски нема ли го още?

Много добър екшън! Чак не ми се вярва! Нищо излишно - няма пълнеж със смешни преследвания, няма прострелян 187387235 пъти, но продължаващ да избива всичко живо наред! :slap: Браво! Интересен сценарий, жесток актьорски състав и разбира се WOO BIN е трепач ''ОТСЕКЪДЕ''!  :yes:

Дидо, като цяло хареса ли ти ? Като си пусна екшън, вече с нетърпение чакам моя любим момент! Полицейско управление -  разбира се, задачата е да се открие дадения "съспишъс персън" от CCTV :ph34r: ! Е да, ама не! Обикновено ни показват некъв льохман, дет си е забил носа в мониторите, но очевидно или е кьорав или не му дреме особено за тоя, дет трябва да намери (нали си му тече заплатката)! Никога не разпознава заподозреният, докато не връхлети в стаята главния разследващ, който е единствения надарен с такава "свръхсила" - до 2 сек. задължително го фиксира  (дори в гръб) сред тия има няма 20 млн. щъкащи хомосапиенси И разбира се репликите към онзи, дет върти геврека -"спри, спри, приближи - това е той!"   :slap:  :swoon:  :28558:

Чингуя, като ти прочетох възторжените коментари си казах "Оооо, бравос!". Обаче май оценката ти се дължи на новата ти сърдечна симпатия, а? :28558::emote_kiss3: Няма лошо, защото аз веднага си признавам, че го гледах заради Джо Юн Хи. :wub: И тук е първото разочарование, защото екранното й присъствие беше около 10 минути и то само за красота. :mad::cry::mad2:

А сцената във ваната въобще оставя в мен въпроса "Защо беше необходима, при положение, че нищо не се показва???". Наистина хубавото в сценария е, че няма фантасмагории и супергерои, но е предвидим и на някои места е недомислен (особено действията в митницата). Към това добавям и леко хаотичния монтаж. Така че това си е филм, който да покаже колко готин е У Бин, за което женската част на форума няма нищо против.

Edited by dido100

Етте 10мин. - малко ли са ти :na2:  - с тая галеристка ми ти роля - толкоз откъм показнО. Аз пък не я харесвам и ми беше "тамън" екранното й присъствие (а хем тука се поочовечила малко, та бие на жена...  :28558: ).Ако главно зарад нея си го гледал, значи тоя път си в клуба на "прее*ните" и с двата крака! Изтеглих другият му филм - гангстерският, но там с тия мутри с бели яки и бухалки усещам, че и Woo Bin няма да е достатъчен...

Почти като Бандата на Оушън, но в много намален състав, хахах Ама то У Бин си е самодостатъчен  :28558:

Филмчето ми допадна, играта на У Бин също.

Вече и с български субтитри, линковете горе в първи пост, скоро ще го метна и онлайн. 

Приятно забавление.

Брутално Яко филмче , който не го е гледал хич да не му мисли ами да засяда пред екрана .Раазви се точно според очакванията ми , и както винаги края беше феноменален . Обичам умни и хитри мъже ... :)

Много симпатично филмче! Гледах го с удоволствие. :28558:

У Бин беше чаровен както обикновено! Юн Хи имаше странна роля, според мен, но беше от класа. Това момиче не спира да ми пълни душата с играта си.

Отдавна корейски филм не ми е харесвал така!

На У Бин му бях хвърлила око преди бая време, но след този филм направо се превърна в един от любимците ми. С тези усмивки дето ги мята....  :inlove:

:wub:   СТРАХОТЕН ФИЛМ!!! Бих го гледала още много пъти  и няма да ми стане скучен...как ще ми стане ..тоо с такиваа красавции ..