Jump to content

Recommended Posts

Dr_Frost_BG_poster_version01.png

Dr. Frost (닥터 프로스트)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Dakteo Peuroseuteu

По webcomic на: Lee Jong-Bum - "Dr. Frost"

Период на излъчване: 23 ноември 2014 - 25 януари 2015

Време на излъчване: Неделя 23:00

Жанр: Драма, Медицински, Мистерия

Канал: OCN

Епизоди: 10

Режисьор: Sung Yong-Il                

Участват:

Song Chang Eui - Baek Nam Bong (Dr. Frost)

Jung Eun Chae - Yoon Sung A

Lee Yoon Ji - Song Sun (Professor Song)

Sung Ji Ru - Detective Nam Tae Bong

Choi Jung Woo - Cheon Sang Won (dean of psychology department)

Yoon Jong Hoon - Kang Jin Wook

Резюме: Гениалният психолог Пек Нам Бонг (Song Chang Ui), известен още като д-р Фрост, помага на полицията в разследването на заплетени случаи, благодарение на своята трезва преценка и липса на всякакви емоции заради черепно-мозъчна травма, получена в детска възраст...

С български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри  :click:

С руски субтитри  :click:  :click:

• Like 1

С руски субтитри  тук

Трудно за преценка от един епизод, но случаят, който представиха, не беше  сякаш много интригуващ.

Song Chang-Eui, разказва,че се е наложило да сваля килограми,  заради превъплащението му в доктор Фрост и почти са му изгорили косата.Според мен, добре са го променили, .да видим как ще се справи с предизвикателството.

Втората серия,  по-интересна, но нещо  все пак му липсва на сериала, за да впечатли.

Сериала е много хубав :) В някои моменти напомня на Lie to me ( с Тим Рот, ако помня правилно). Първите серии вървяха всяка за себе си,

но към средата ги навързаха нещата много сполучливо. Няма оставени по инерция епизоди, действието е разпределено някак равномерно и

ритъма не те пуска от началото до края. Има си вече и субтитри до края, за което благодаря. Оценка 9/10 :D  щото няма грам либоф.

• Like 1

Чудих се какво да напиша, по-особен и по-различен от масовката е сериалът.Чак много интересно, не ми беше.Пробвайте и преценете.Интересен актьор е  Song Chang-Eui  , където съм го гледала, винаги се справя. 

• Like 1

Загубих си една вечер, гледайки част този доста посредствен сериал. Това би трябвало да е психотрилър, но е толкова зле, че е пълен провал. Главният няма и капка чар, едно от нещата, които винаги ме е привличало в корейските сериали. Пълен отврат!

• Haha 1

Точно хладните и мистериозни образи, не особено привличащи окото откъм красота са ме хващали всеки път в тези сериали. Сериалът го гледах преди няколко години и скоро ще го повторя с майка ми, този път. Невероятна актьорска игра на главния. Много интересен персонаж. Много ме кефеше, както правилно съм запомнила. Бях решила да гледам сериала от ето този видеоклип:

Аз лично нищо хладно, нито мистериозно не видях в главния образ, освен бяла коса плюс пълна липса на чар Обожавам психо-трилърите, но лично за мен това не може да се нареди в редиците им. Лично мнение.