Jump to content

Recommended Posts

Plus_Nine_Boys_BG_poster_version01.png

Plus Nine Boys

아홉수 소년

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Age Ending in Nine Boy

Период на излъчване: 29 август 2014 - 18 октомври 2014

Време на излъчване: Петък – Събота 21:55

Жанр: Романс

Канал: tvN

Епизоди: 14

Режисьор: Yoo Hak Chan

Субтитри: Английски

Участват:

Kim Young Kwang - Kang Jin Goo

Kyung Soo Jin - Ma Se Young

Oh Jung Se - Koo Gwang Soo

You Da In - Joo Da In

Yook Sung Jae (BTOB) - Kang Min Goo

Park Cho Rong - Soo A

Choi Ro Woon - Kang Dong Goo

Lee Chae Mi - Jang Baek Ji

Lee Se Young - гост

Резюме: Драмата проследява живота на 9-годишно момче и мъже на 19-годишна, 29-годишна и 39-годишна възраст, всеки от които се изправя пред различно предизвикателство в любовта, живота и работата...

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Харесвам тази телевизия, винаги измисля интересни сюжети.

• Like 1

Ако съдя само по постера .. вече съм наредена отпред и чакам ... интересно ми е какво ли ги е накарало да се вторачат така с тези физиономии ...

Някой гледа ли тази драма? Тази година трудно намирам какво да гледам. :( 

Изминалите години имаше прекрасни драми и бързи преводи, а сега сякаш не се превеждат много от драмите и много малко ми харесват. Други пък като High School: Love On преводачите май го зарязаха и се налага да го гледам сама на английски. А да гледаш сам не е толкова забавно, колкото да гледаш с цялото си семейство.

Приятничък и умничък сериал, действието се развива плавно, без кой знае какви обрати и без напрежение. Няма демонстрации на буйни страсти и корейско тръшкане на свекърви. Сериите изглеждат завършени, всяка нова серия разказва нов етап от връзките на героите. Всички актьори ми харесват.

А не след изгреданото клипче ... вече съм тотално омагьосана ... няма как да го пропусна .... все пак актьорският състав ми е един от любими те ..

Изненадват ме малкото коментари. Никой ли не го гледа този сериал? За мен е един от най-гледаемите от текущите.Много реална история, поднесена по правдоподобен начин от добри актъори. Не забравям и приятния ост. Останах с приятно чувство. Гледайте.

Страхотен сериал,невероятни актьори особено Kim Young-Kwang, гледах го наскоро в D-day и определено се превръща в един от любимите ми актьори.Всички герои са невероятни образи и няма да сбъркате ако го гледате.

Интересно ми беше, такъв сюжет май не съм срещала. Kim Young Kwang е чудесен във всеки проект. Тази заразителна и искрена усмивка /и много голяма, бее/ ме залепва за монитора. И поведението му, отношението му са толкова истински, че си мисля, дали екранните партньорки на актьори като него не се влюбват винаги. А, и брата джудист също ме изненада приятно. За  Kim Mi-Kyung да спонавам ли - страхотна. А бе, страхотен каст!