Jump to content

We Got Married

Recommended Posts

Ще ме извините, че леко се намесвам докато си общувате, но да питам parab ще бъдат ли преведени останалите серийки с участието на Kim Hyun Joong & Hwangbo или ще са само тези двете? Да знам дали да търся из нета да ги гледам с английски субтитри. С български е толкова хубаво!:) Благодаря за отговора!

Поради липса на достатъчно време напоследък, няма как да ги подхвана и тези, макар че много ми се иска. Освен всичко друго, оформянето на субтитрите също отнема повече време. Затова най-добре ги потърси и ги гледай с английските субтитри.

Аз искам да питам дали някой знае кой превежда втория сезон и евентуално откъде да ги дръпна, ако ще и със закъснение да излизат, просто не ми се търси в тубата...

Здравейте и аз съм фенка на we got married. Днес докато гледах новата серия с Seohyun и Yonghwa разбрах, че има нова двойка и тя е Nichkhun и Victoria от f(x). Ето го линка в allkpop, има и клипчетата с английски субтитри. Дано да е полезен на някого :)

http://www.allkpop.com/2010/06/nichkhun-encounters-3-women-before-finding-victoria-on-we-got-married

Иначе за тях още нищо не мога да кажа, ще трябва повече да ги гледам, за да реша дали ми харесват, ама май ще бъдат забавни. А goguma couple ми пълнят душата :)

Ето и линк към първия епизод с Nichkhun от 2 pm и Victoria от f(x) с английски субс.

На същия канал могат да се намерят и епизодите с другите двойки с английски превод.

На мен двойката Nichkhun и Victoria за сега ми харесва. Nichkhun или има много опит с момичетата или е много добър в разчитането на емоциите на хората. Изглежда обигран и веднага сменя тактиката ако усети, че върви срещу течението. Виктия е малко разглезена и не знам дали няма да издевателства впоследствие над Nikckhun, но са ми много сладки и двамата. Останалите двойки май не са ми по вкуса.Не ми допада и че добавиха тези "коментатори", които общо взето нищо не правят, а само дразнят и слуха и окото и прекъсват сцената, за да кажат нещо глупаво.

някой да знае от къде да си намеря епизодите с jo kwon i ga in че в тубата намирам само отделни епизоди и то повече от последните....

В http://www.2oneday.com/forum/ може да се намерят много от участията на 2a.m. и 2 p.m., но изисква и регистрация, така че не съм сигурна, че има всичките епизоди. Иначе тук са качени част от епизодите с англииски субтитри.

We got married - Facebook сега намерих тази страничка и гледам, че са със субки (английски) клипчетата ... който иска и там може да следи :)

Има и снимки, колажи и всякакви фенски работи :)

Tва съм гледал един единствен епизод с Джо Куон и Га Ин, където горкия 2 часа се мъчеше с един цветарник, докато тя за колко направи интериора, че и започна да боядисва.

Ами ти корейци много кекави, една ктуия с боя не може да отвори Джо-то, а мацката му я отвори :):lol: Срам за нас мъжете :Д

Да му са даде 2ри шанс!

]Аз го гледам от mysoju.com с английски субс...мнооогооо е доброооо!!!! А тия корейци...бахти как си слушат жените :P Стигнала съм само до 19-та серия на 1-ви сезон, ама ще наваксам :rolleyes: Иначе не мога да кажа кои са ми любимци, много радва абсолютно всички за сега B)

@tinkajenq: Слагам отговора в спойлер за всеки случай

По принцип "бракът" трае няколко месеца. Двойките сами решават кога да се разделят... В повечето случаи причина е несъвместимият им работен график

Разбира се има и случаи, в които младоженците изчезват от екрана само серия - две след събирането им, без да ни дават никаква информация за причината, но те са редки

Извинявайте, но има ли бълг. субтитри за сериите с Kim Hyun Joong? ;) Наскоро го започнах и само първите 2 серии с него съм гледала със субтитри...