Jump to content

A Witch's Love (2014)

Recommended Posts

spacer.png

A Witch's Love (2014)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Witch's Romance

Период на излъчване: 14 април 2014 - 10 юни 2014 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романс

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Jung Hyo

Участват:

Uhm Jung Hwa - Ban Ji Yeon

Park Seo Joon - Yoon Dong Ha

Han Jae Suk - No Shi Hoon

Yoon Hyun Min - Yeong Soo Cheol

Jung Yeon Joo - Jung Eun Chae

Yang Hee Kyeong - Park Myung Ja

Joo Jin Mo - Kwon Hyun Seob

Jeon No Min - Kim Jung Do

Ra Mi Ran - Baek Na Rae

Резюме: Пан Джи Йон е 39-годишна жена, работеща като репортер, която дотолкова е отдадена на работата си, че често е наричана "вещица". Тя не вярва в истинската любов заради миналото си, когато е била изоставена от гаджето си точно преди сватбата. Юн Донг Ха е 25-годишен млад мъж, който ръководи малък център за поръчки с приятеля си. Центърът предлага почти всякакви услуги, включително да изпрати някой, облечен като Дядо Коледа. Донг Ха изглежда винаги щастлив, но в миналото си загубва любимата си в злополука.

Срещайки се, двамата ще разберат истинската стойност на думата любов...

Сериалът е римейк на тайванската драма от 2009 г. Queen of No Marriage...

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2 :subs:

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Интересен каст, ще видим колко струва... :)

• Like 1
  • Thanks 1

Хубаво е, че потвърдиха този каст, но не знам кой поред ще е този нуна-романс за нас, зрителите :28558: . Няма лошо, аз определено ще погледна, кабеларките напоследък  се пробват да излизат от "стереотипите" на типичните романси с акцент ром-ком-а, като похват, пък да видим.

Отбелязвам си дотук: Голямата разлика в годините на главната ни двойка, секси нуна-та, която отдавна не е играла в сериал и която добре знам, че може да прелъстява и да е забавна едновременно, младежа, в който има хляб, освен че е симпатяга и онези положителни отзиви от историята на тайванската драма. 

И първото четене е минало..дано наистина сценарият е забавен.

l_2014030901001253800096011.jpg

Пак ли с тези баналности  :mad:  :mad: 

Ръцете ще ми окапят ако трябва да пиша колко още сто сериала от този тип съм гледала :mellow: .

Witch Yoo Hee - тази е нейно тотално копие, едно към едно. Сериал тип аджума и младеж се нарежда на второ място след корпоративен арогантен наследник и бедно момиче :mellow: :mellow: :mellow:  по милиионен брой заснети интерпретации :cry:

• Thanks 1

Брях, след забавният постер и тийзъри има, навярно да засилят интереса....сред аджумите или бленуващите за нуна романс в Корея. :896767: 

Дата на тръгване - 14-ти април. Няма измъкване, ще дам шанс, без да гледам оригиналната тайванска драма, за да няма " драма" в мнението ми. :lol:

като оставим настана интересният каст както каза Lazeto , това в Корея да е някаква мания(мода) да си падат по лелки ... (нали 39 годишна не е лелка , но все пак много ми идва разликата вече  14 години ехе еее , не че бих възразила и аз на тези години да има някои хаха на неговите ) дано да не е в много драмата , но и този ще го чакам с интерес ... :)

Не знам дали е мания или мода, но май това би трябвало да им развърже ръцете поне за някакви нормални целувки(макар че в корейски сериал - трудно  :slap:  )- жена на тази възраст поне няма да стиска очи и да се прави, че не са я целували досега или да седи като дърво.

А и май не само в Корея е на мода връзка - зряла жена/младеж. Само като се огледам - около мен има две такива двойки, да не казвам, че и едната е женена с деца на възрастта на младежа. Явно и в Корея се отварят - като погледнете Мадона колко младежи смени и все по-млади стават, що пък корейските аджуми да не последват светлия й пример. :28558:

И да не съм съвсем оффтопик - идеята за силна жена, тип "вещица" в главна роля ми допада, въпреки че не съм гледала оригинала.

Ще му дам шанс.

и аз какво се учудвам ... моята половинка също е по малка от мен ... но това е друга тема .... колко  корейски сериали има къде зрели жени над 30 се правят на силно изненадани  аджеба какво се случва .. с ей такива :blink:   големи опулени очи ... силно се надявам да няма такива сценки и тук  ,че смеха ми е в кърпа вързан ... :)

Ух..нещо изоставам със сериалите, но поне да си/ви засиля интереса...и към този. Какво са забъркали сценаристи, режисьор и актьори и дали ще съм наполовина доволна, ще разбера, 4 дни до старта на драмата има.

Вчера се е състояла прес конференцията с медии и публика, а вече и 6 мин. превю е излязло.

e7qdd4xihwavicgxhinsmauy1tts8wob.jpg

ylobsj32479zxc7o3h71s5i0h7eefco4.jpg

xxeotkdm2sq7xkgif27b1hmax390dwa2.jpg

zm0e26fz4qodff5ku5vy79llkqp8lkya.jpg

zm0e26fz4qodff5ku5vy79llkqp8lkya.jpg

trus9rke3mv2u1wq6yrirpcs6h49nnl7.jpg

П.с...Нарша радва с малка поява, а сравнението с Джи Драгон е добро.. :lol2: 

Ехеее започна супер комично и весело. :es:  Вещицата е много готина и нахакана кака.Но и нейните колеги не си падат по надолу от нея

,какъв номер, и спретнаха,но както е в приказките, и филмите се намери левент момък,който да я спаси от сконфузената ситуация. :lol2: 

Въпреки,че сюжета е доста срещан в последно време,момък да се влюби в доста по-голяма нуна,драмичката си заслужава гледането.Тези които харесват не ангажиращи и комични сериали ще го гледат.Е,вярно  още е много рано за прогнози,времето ще покаже. :D

Започна много по-добре от очакваното! Схемата е до болка позната, но всъщност най-важен е пълнежът! А тук той е лек, забавен, ироничен и освободен. Ако си мислите, че в  "Secret Love Affair" има "страстни" сцени, то е защото не сте видели тези тук! :up: Е, като за корейски сериал. :28558: Обаче най-хубавото е прекрасната игра на Uhm Jung-Hwa-отдавна не бях гледал толкова добре изиграна пиянска сцена. Явно дойде време на каките да покажат на младото поколение, че само с пластични операции и една-две рекламки не се става актриса. Трябва и талант. Освен това тук даже и младежът не дразни очите и ушите-освен добре написаната роля са си взели и добър изпълнител. След толкова много разочарования и зарязани сериали от началото на годината най-после се появи нещо, което си заслужава гледането.

Edited by dido100

Започна много по-добре от очакваното! Схемата е до болка позната, но всъщност най-важен е пълнежът! А тук той е лек, забавен, ироничен и освободен. Ако си мислите, че в  "Secret Love Affair" има "страстни" сцени, то е защото не сте видели тези тук! :up: Е, като за корейски сериал. :28558: Обаче най-хубавото е прекрасната игра на Uhm Jung-Hwa-отдавна не бях гледал толкова добре изиграна пиянска сцена. Явно дойде време на каките да покажат на младото поколение, че само с пластични операции и една-две рекламки не се става актриса. Трябва и талант. Освен това тук даже и младежът не дразни очите и ушите-освен добре написаната роля са си взели и добър изпълнител. След толкова много разочарования и зарязани сериали от началото на годината най-после се появи нещо, което си заслужава гледането.

Добре че корейците решиха този път да използват сценарий, който не са написали те,

че да се получи нещо по-интересно. ;)

Тази година явно това ще е тенденцията - ще покорейчват тайвански сериали. 

А относно "горещите" сцени...

Ми, добре си бяха. Поне се сетиха, че трябва да почнат да се разсъбличат в страстта си, това рядко се вижда в корейски сериал. :28558: 

Ама летвата на тайванците е бая високо... ;)

Забавен,свеж хумор,гледаше ми се наистина хубава комедия и ето..засега и добре се движат,нали сценария не е корейски!

Дай боже всички нуни като тая да са :kissx: ,нищо че  е поизтъркано клише,но пък нека да е весело,че взе да ми писва от тия бози и драми превзети,а иначе корейците  си имат всичко за да правят най добрите филми :)

За две изгледани серии, следпразнично снощи..се забавлявах. Ми така де, 'га има смях има..всичко.  Т.е драмата ме отпуска и радва, и очаквам все по-приятно да „ми става“.. :28558: 

Не съм се съмнявала в Джонг Хуа, както споменах, тя може да играе трепач, едновременно секси и комично. Радвам се, че го показва отново.

Само да не преиграва...или сценарият да е на нейна страна, т.е не много бърникан от корейските писачи..
Драмата си има всичко стереотипно ( и по корейски) да си кажа - шашава работохоличка, първо повече от секси аджума, и второ отракана кака, добро, мило, разумно, сладко и младо, на първа линия, пръчле извинете почти рицар на бял кон :896767: , отнесени от вихъра роднини(майката на главната) и загрижени приятели (на наш'та убавица и комшията френд), както и озлобени колеги . А, простете и колега – фен, и шеф - авантюрист. :lol2: Действието така бързо се завъртя (около всички) ..та чак и въргаляне рано-рано видяхме...

Още в първите минути ‘’съдбата“ се намеси (баш по корейски) но да си трая, защото целувките и сцената в леглото ми размътиха мозъка, много сполучливо... С една дума...точа се за нова порция смях...

Т'ва бих го загледала дори и само да се убедя, че не е Последната Пепеляшка по корейски обаче е стиймнато само Д*р*маКун с  отвратно качество :( Не мога да разбера защо англоговорящите портали го изпускат, ако е готино, както изглежда...

Много тъжно, наистина е скучен :(. Сега вече го намирам навсякъде, понеже се светнах че се води и  Witch's Romance и пр. вариации, ама защо ли, като полза няма... Много ми беше интересно какво ще да е това Вещичевото, колко сила ще позволят да акумилира девойката и колко уверена и царствена ще го дава, ама нье. Стандартната си кака, малко поуспяла, малко поочукана, социален филм един такъв...

Може би тази седмица нищо ново не бива да гледам, не ми е седмица и това е...

Гледам романтични сериали за забавление и на мен ми допада. Може би, като не очакваш много и не се разочароваш? Ще си го гледам с руски субт. и ще му се наслаждавам. :28558:  :bee:

• Like 1

Пуснах да гледам първи епизод, без да съм прочела последния ред на описанието (че е римейк). Е 15 минути гледах и се чудех, аджаба като е нов сериала, защо това ми е тооолкова познато :D Спрях на пауза и си дочетох даденото описание , та схванах - гледала съм тайванската версия. Спомням си че ми хареса и беше забавно  

докато не почнаха големите драми в последните епизоди за разликата във възрастта и не го спрях. Надявам се тука да не е така

Засега 2 изгледани епизода - добре е. Ще му дам шанс, въпреки че в последно време нищо от новите не може да ми задържи вниманието. зод

Във втори епизод -

сцената с бирата е просто страшна  :D  

a5.png