Jump to content

Recommended Posts

Сиера, аз и ти имаме съвсем различни вкусове в к-поп-а (наясно си), но можем да говорим адекватно за музика. Това усетила ли си го?

Не плюеш безцелно, аргументирана си, защото познаваш материята. Ето точно това му липсва на музикалният отдел - потребители с ясна идея и мисъл/ виждане, поглед към к-поп-а, с които да се комуникира адекватно.
За съжаление, ставаме свидетели точно на обратното. Предполагам, че ще разбереш какво искам да ти кажа. Ще ме прочетеш и между редовете. Дано да разбереш тогава позицията ми и отношението ми (което за теб може да е назидателно) към подобни включвания в темата.

Аз те разбирам донякъде, но не разбирам нуждата ти всички да са запознати с материята, за да пишат по темите. В крайна сметка има и фенове/нефенове, а това, че примерно аз и ти имаме различно отношение и интерес към музиката е в наш позитив, но не мисля, че трябва да е директно в техен ощърб. Ако не смятам, че има смисъл да отоговарям, просто подминавам мнението и се подсмихвам. Ако искам да ме чуят, когато не съм съгласна - пиша го без квалификации. Ако искам да се заяждам, заяждам се, но си знам, че е точно това :).

Честно казано се кефя, като се пише от повече потребители по темите - нямам нищо против да имат различно виждане, а дето се вика могат да вкарат и нови гледни точки, както и информации, защото аз не разглеждам много активно. Единствената потребителка досега, която не можах да понеса беше оная в темата на ББ, която постоянно пишеше за Ри и Джи и романса им. Просто ми беше като убиец на мозъчни клетки. 

Не, погрешно си разбрала, нямам нищо против тези, които не познават материята и съм помагала винаги, когато ме попитат нормално, човешки, имам обаче против безпочвените критики и подмятанията.
Решението тогава е да се подсмихваме и да подминаваме. Права си, казвам го напълно сериозно.

В петък чакам първата сцена на момчетата на Music Bank.

Честита втора победа на макнето ни на McountDown! Убива чартовете с албума си! Напълно заслужено  :es:

http://www.soompi.com/2016/03/02/taemin-takes-2nd-win-for-press-your-number-on-show-champion-performances-by-mamamoo-b-a-p-and-more/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Доста ми харесват тази песен и танц, а Темин е като принц. Добър комбек, много по-добре ми звучат песните от тези от миналия албум.

О, Темин си е истински принц и на живо  :wub: .

Определено много повече ми хареса Press Your Number.

Нямам търпение за Джонг - много цветен!

HHEVXtE.jpg

И още малко снимки:

smEAxyk.jpg

1jhhdLZ.jpg

IVuqUMj.jpg

OGaGuFN.jpg

bijkMPy.jpg

oxEOEhg.jpg