Jump to content

Recommended Posts

884884.jpg

AM 11:00

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Времетраене: 125 мин.

Жанр: Трилър, Фантастика

Режисьор: Kim Hyun Seok

В главните роли:

Jung Jae Young - Woo Seok

Kim Ok Bin - Yong Eun

Daniel Choi - Lee Gun

Резюме: В не толкова далечното бъдеще изследователят У Сок (Jung Jae Young) разработва машина на времето, с надеждата да срещне починалата си съпруга отново. Но се озовава на следващия ден в 11:00 ч. и става свидетел на убийството на учените, с които работи. Решен да ги спаси, той се връща в миналото, за да се предотврати убийството...

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ ПРЕВОД

Днес гледах за този филм  по Шоубъз телевизия Араранг и ми направи голямо впечатление.Дано има кой да се навие да го приведе.Мисля,че ще има защо.Успех на желаещите :):kissx:

Един от малкото азиатски филми с много добри ефекти и компютърни графики. Но нека да не забравяме, че те по-принцип не правят много космически филми или филми за супер герои, така че мисля, че не им се налага и без това да правят супер яки ефекти. Но в случая с този филм показаха, че и те могат.

След края се запитах нещо, което е свързано със сюжета, така че го скривам.

Зачудих се дали, както и във филма, нашето бъдеще вече е предначертано и ясно и ние само си мислим, че правим някакви избори в живота си, също както и в този филм. Героите отчаяно се опитваха да променят бъдещето и си мислеха, че ще им се получи, но в крайна сметка всички загинаха, така както го бяха видели на записите от охранителните камери. А и финалът остави въпроса отворен, дали в крайна сметка нещо може да се промени. И според мен дъ гранд финале-то беше малко блудкавичко, защото да преживееш такива рани, каквито имаше героя се изисква намеса от невиждани сили. Но както и да е, не ме подразни супер много това, така че го преживях.

В крайна сметка не мисля, че някога ще стигнем до отговорите на тези въпроси, така че живейте!