Jump to content

Какво поведение очакваме от любимия герой (мъж) във сериала или филма:


maira

Recommended Posts

Бе тази си имаше мъж. А виж едната докторка се разведе и сама си гледаше детето и докторлъка.

Така, де сама , сама колко да е сама имаше нещо като ясли. И другите доктори и сестри помагаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко за чат бокса - могат да ни изтрият или преместят - според настроението, но мисля, че точно тая тема ( а и другите на "позора") се игнорира доволно. 

Сещам се за Анего, където нащо маце имаше кратка афера със женен мъж. Кофтито в случая, бе, че съпругата е бивша колежка......Встъпителните ми думи както винаги никви ги няма. Та измамената съпруга, преди да се зажени е била шефка, страшен професионалист и честно казано след себе си е оставила вакум, но понеже се омъжва и бам договора й е прекратен, а те още нямаха деца.

Дам и покрай Анегото що размисли и страсти съм хвърлила за глупости.

 

П.П. Това с яслите ми е доста странно в "Изоставеното зайче" бая им се чудех на драмата, докато свана, че къщата и детската градина са на фирмата и не са съобразени с работното време в офиса :).

Едно сериалче с Джун се сещам за работеща самотна майка, но там и даваха да работи едва ли не от добра воля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скучно е на японския фронт, перфектната пере и глади в къщи и чака половинката си с готовата перфектна и топла/всичко е сметнато по секунди/ вечеря, а той запива като замаян с колеги, за да да е съпричастен към фирмата, японската банкетна култура и да не го изхвърлят от работа...Кой му се жени в Япония да си дигне ръка ;)

 

Анего много зор видя с младежа в сериала, то и за там трябваше благословия от обществото доколкото се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yamashita написа:

Скучно е на японския фронт, перфектната пере и глади в къщи и чака половинката си с готовата перфектна и топла/всичко е сметнато по секунди/ вечеря, а той запива като замаян с колеги, за да да е съпричастен към фирмата, японската банкетна култура и да не го изхвърлят от работа...Кой му се жени в Япония да си дигне ръка ;)

Абе, така е, ама в любимия ми сериал с Такешито, жената се развличаше с боулинг и надприказване с него. И накрая...няма да казвам. Щото ако някой иска да гледа...

А филма си е стар, Такешко е на 29 там.

 

Все се каня да му направя тема тук, ама требе да преведем резюмето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй ще трябва да си припомня Анего, всъщност нямаше афера тя, жената на колегата си фантазираше, че и изневеряват и я беше поставила в тази роля, вменяваше и вина до колкото се сещам, отдавна го гледах, или бъркам сериала, а на нея и стана гадно и отделно тоя малкия дето я какосваше през 2 минути, но в този сериал се сещам, че и вменяваха вина, затова че е готина неженена и едва ли не е опасна за обществото, враг номер 1 и разни такива, а тя просто си беше готина, а малкия взе че я хареса, отделно че в този сериал за пръв път се сблъсках с това прословуто обявяване на края на кариерата поради женитба...

 

Ааа голяма класика е Анего, и музиката и всичко -

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме го ударили на чат...………………..

В тема, дето трябва да се нищат мъже 98 %  от нея се нищят жени , не е да не сме добри :D.

 Има го това със страха , но поне не обичат да се перчат :).

 Онова с Такеши - може ли линк ?

А имаше си изневяра, взе, че преспа с него, но дребосъка я разбра и накрая се почувствах прецакана, че свърши с отворен край, но и другото дето казваш го имаше. Само не помня тя с постоянен договор ли беше или не й даваха такъв, понеже е жена и може да се омъжи - това ми се губи, а съм сигурна, че беше важна част от сюжета.

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да каката от пепеляшката, но Анегото ми стой по-достоверно. Джин - култово японско дърво, толкова да не може да играе това момче, се представи по-добре от Харумката, като влюбен в каката младеж - от това твърдение няма да се откажа :)

Руски не знам, но ще го потърся. Мисля и Анегото да преговоря тия дни 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пепеляшка нямаше вихър, а в Анего/По-голяма сестра се превежда, кака по нашему/ е огън и син пламък и Queen за музикален фон и леле мале е всичко, момичето, което може и прави нещата по своя си начин, защото го може и не е отдадена на едничката мисъл, че сватбата е решение за всички проблеми на жените в Япония /е по едно време малко и това и мина през ума :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти и от азията, ама субсите са френски:(:тук А диалозите между двамата са страхотни. Даже се канех да го превеждам, ама си се назландисвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз онази серия, за която поех ангажимент преди два месеца сигурно. не съм я приключила, пък какво остава за десетина епизода:blush::blush::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А. не, тези са си твои. Най-големия проблем на превода, според мен, е че от всичкото повтаряне на сцени и диалози ти опротивяват и герои, и актьори, и филма също. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...