Jump to content

KAT-TUN [J-POP]

Recommended Posts

Хайде фенове попълнете анкетата, която е публикувала ukio, за сега видях в резултатите има само 17 фена от България :( Иначе и аз очаквам новият им клип с нетърпение наистина изглеждат страхотно :tongue:

да и аз видях, че са само толкова! Много жалко сигурна съм, че имат многооо повече фенове в България!

Може просто да не не знаят да нея или просто да не им се попълва - но и аз ви моля да отделите малко време да анкетата!

а за видеото нямам търпение! ще са супер!

tumblr_lo5l5zAEQO1qcche3o1_500.jpg

А и ако не сте чули новината-

На 5-ти август Kat-tun ще участват в шоуто Music Station - супер нали?????

Да си призная честно нещо клипчето не ми хареса, доста еднообразно беше. Единственото, което ми хареса беше визията на Тагучи - много добра прическа са му направили за малко да го объркам с някой кореец :lol:

Чухте ле вече баладата на Kat-Tun- “SWEET CHAIN”!

Песента е страхотна и гласовете им също! Тази страна на момчетата е наистина невероятна!
Радвам се, че се показват в друга светлина на феновете!

а и една друга новина:
KAT-TUN performs special live on Music Lovers

Един от въпросите в интервюто беше за песен, която ги вдъхновява
ето както избраха момчетата:

Kamenashi: “Owarinaki Tabi” by Mr. Children
Ueda: “Sora Mo Toberu Hazu” by Spitz
Nakamaru: “However” by GLAY
Tanaka: “Towa Ni Tomo Ni” by Kokuburo
Taguchi: “Iteza Gogo Kuji Don’t be late”, an insert song for the anime “Macross Frontier”

И малко новини:

новото шоу на КАТ-ТУН ще започне на 18.10.11 :es:

новата драма на Каме започва на 22.10.11 :es:

радио програмата на Каме Kase by Kase приключва в края на месеца, от 01.10.11 той ще води нова радио програма "Hang Out"

Уеда ще има нова драма "Runaway Aisuru Kimi no Tame ni" , която започва на 27.10.11 , новата му прическа за нея:

Признавам, че смелостта да го направи ме впечетли. :bow:

драмата на Накамару вече започна smile.gif

Не знам какво им става на Джонитата напоследък. Първо Тотсу, сега Уеда. Все още свиквам с новия им вид и щом е за целите да някоя драма, мога да го приема.

ОМГ Уедаааа!!!

Какво е станало УАУ не мога да повярвам. Аз него с различна коса никога не съм го виждала от толкова години, а той.... Първоначално си мислех, че си се объркала abjc и си сложила грешна снимка :lol: Но като се загледах то вярно е той!!

Тая драма ще се гледа само заради прическата дори хахахах

А това шоу дали някой ще му прави поне английски субтитри?? Защо никой не превежда японските вараятита, много кофти....Ако е забавно като Cartoon Kat-tun , а никой не му прави субтитри ще ме е много яд.....

ОМГ Уедаааа!!!

Какво е станало УАУ не мога да повярвам. Аз него с различна коса никога не съм го виждала от толкова години, а той.... Първоначално си мислех, че си се объркала abjc и си сложила грешна снимка laugh.gif Но като се загледах то вярно е той!!
Тая драма ще се гледа само заради прическата дори хахахах
А това шоу дали някой ще му прави поне английски субтитри?? Защо никой не превежда японските вараятита, много кофти....Ако е забавно като Cartoon Kat-tun , а никой не му прави субтитри ще ме е много яд.....

Той е, той е! Трябваха ми няколко часа, за да повярвам на това, което виждам laugh.gif

Драмата се очертава интересна smile.gif

Мисля и силно се надявам, че ще има кой да направи субтитри на новото шоу , феновете го чакаха толкова дълго :es: :es: :es:

Днес нещо ме е хванала носталгията по-това злато:
tumblr_lroedpogJ81qc62smo5_r1_250.gif

И докато чакам новото предаване или нещо друго с него ще ми простите снимковия спам. laugh.giflaugh.gif Тази усмивка винаги ме убива <3

CvX1G.jpg
wFy2Q.jpg
Vjjtf.jpg
HZvIM.jpg
b4vLz.jpg
VSRIq.jpg

и по-стари

N248Y.jpg
6gIyZ.jpg
nS9P0.jpg

надявам се да не се повтарят , но не съм проверявала biggrin.gif

Все забравям да кажа колко много се радвам, че на Уеда най-сетне му смениха прическата, макар и само за дорамата :), която очаквам с нетърпение! Джунно е неотразим, както винаги, и малко ми прилича на корейче така ;)

Новият сингъл на КАТ-ТУН "Birth" ще излезе на 30 ноември, песента ще е към драмата на Каме "Yokai Ningen Bemu", сингълът ще има 2 видео клипа, втория е на песента "Star Rider" :yes: :yes: :es: :es: :es:

и новата униформа на КАТ-ТУН за шоуто им biggrin.gif нямам търпение :es:

KTbangumi.jpg

в клипа показват кадри от драмата и шоуто biggrin.gif

Каме, Анн и Фуку-чан ще пеят началната песен на драма, а КАТ-ТУН - завършващата biggrin.gif

и Каме ще бъде гост на Араши в шоуто "Arashi ni Shiyagare" на 15 октомври :es: :es: :es: :es: :es:

Охо, това може да се окаже по-сериозно, отколкото очаквах. Нещо средно между Киндаичи и Кабутсу-кун. Ако има повече плашещи елементи, ще е още по-занимателно. Този месец стартира и драмата на Уеда. Успех!

Наскоро зърнах Каме с пиратска шапка в едно предаване. Дано да му измислят такава роля!

ukio ме подсети - Каме като пират, гост в шоуто на Араши: :es:

няма субтитри, но е забавно :lol:

вероятност от да го изтрият - много голяма :lol:

Вчера обявиха, че тръгват на турне в Япония на 11 февруари, 2012 г., което включва 12-ет града.

Най-новата им реклама за Suzuki Solio, която излезе днес.

Върховно! Много бързо я пуснаха. Тъкмо започнах да се съмнявам, че ще й направят клип.

Е, това вече е друга работа с прическите. Хахаха!

На Коки косата в първото видео наистина е дълга, но на Уеда кога порасна толкова? Той все още е късо подстриган в Бегълците. Най-много 5 см да е израснала. Така си мислех, преди да видя Birth.

Песента пасна чудесно като ендинг на йокаи-дорамата.