Jump to content

Актуализация на темите във форума

Recommended Posts

Добър вечер и от мен...

И такаааа, за да не ви е скучно на модераторския екип, реших да разгледам форума - по-обстойно :D

Тоз младеж Гугито участва в Another partking (2014) aka What Kind of Goodbye.  Моля да сложете коректен линк към сериала, тъй като под другото заглавие - не съществува.

На един от любимците ми, а именно Майк Хъ, моля да обновите информацията.

Сериали:

Go, Single Lady / My Pig Lady (2014)

Say I Love You (2014)

Филми:

I love film (2015)

The Golden Couple (2012)

Предварително благодаря :)

Edited by bealonenomore
Готово.

Така, май ще трябва и аз да се включа в тази тема с молби.

Създадох тема на актрисата  Wang Ji Won тук - да се прибави към каталога и да се сложи линк в драмата Another parting  , все пак играе главната роля.

Опитах се да сложа линкове към темите на сериалите й тук на форума, но всичко се скапа и трябваше да започна от нула, не смея да опитам пак.

:mellow:

Здравейте!

Възможно ли е в темата за Cheese in the trap, Корейски сериали да се постави / разреши анкета? Въпросът на анкетата трябва да е:

Кого предпочитате като герой?

• Ю Джунг
  • Ин Хо

Имаме съгласието на авторката на темата. :)

Здравейте!

От доста време искам да задам един въпрос.

Ако тема, започната от определен потребител преди много години не е достатъчно актуална в основната си част с инфото и другите линкове, може ли да се включи от модератор друг потребител, който да я поддържа и "освежава".

Естествено със съгласието на човека, създал темата, ако още е активен на форума.

Благодаря!

Не, не може. 

Единствено самият потребител, създал темата, и модераторите могат да я променят. Няма как да се добави друг обикновен потребител да я модифицира.

Значи за съжаление ако потребителят, създал темата, е изгубил интерес към нея, тя остава без възможност да се актуализира.

На фона на други поддържани теми е жалко.

Сега забелязах, че съм дублирала тема, моля някой модератор да обедини двете и премахне моята.

За сериалчето "The Love Knot: His Excellency's First Love (2018)" забелязах, че няма бутони Свали с български субтитри към някой торенттракер или Онлайн с бгсуб, въпреки че има отдавна такива, че са и на Любимия Спирит. 

• Like 1