Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

БЕГЛЕЦ

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Времетраене: 127 мин.

Жанр: Екшън

Режисьор: Jo Dong Oh

 

В главните роли:

Shin Ha Kyun - Cha Jong Woo

 Lee Tae Ri - Cha Gi Hyuk

 Jo Eun Ji - Reporter Sun Young

 Kim Sang Ho - Sang Ki

 Oh Jung Se - Do Sik

 Yeom Dong Hun (гост)

 

Резюме: Джонг У (Shin Ha Kyun) e обикновен автомеханик, който отглежда сам  17-годишния си син Ги Хьок (Lee Tae Ri). Неговата мечта е да купи къща за себе си и сина си, затова през нощта работи като таксиметров шофьор. Един ден негов клиент е намерен мъртъв в таксито. Така Джонг У става главен заподозрян. Сега той е преследван от всички...

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

С български и английски субтитри: :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

С руски субтитри: :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма,хареса ми.С прифкус на корейско кино мисля,че са се справили доста добре в жанра.Имаше си напрежение,история и разкритие.Чудесен е за разнообразяване .

Благодарности за превода :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаем, не особено прекрасен. Актьорите са супер, ефектите биват, но нямаше как да се закърпят разни дупки по сценария... 

То пък като че ли скоро съм гледала някой истински добър екшън, не само корейски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра продукция, която смеси малко съспенс, правителствени организации, конспирация и индустриален шпионаж, заедно с екшън и щипка семейна драма в едно и това "нещо" ми хареса.

Даже имаше и няколко момента на смях, като главния ни герой е обикновен човек, който се оказва на грешното място в грешното време, но за да е по-интересно няма да издавам повече от сюжета. Но определено падна доста бягане в този филм, оправда си заглавието на 200%, но пък нямаше повторяемост в бягащите сцени, а бяха много добре сложени в цялостната картинка.

2 часа не ги усетих кога са минали, много плавно вървеше филма и развитието на персонажите, имаше и моменти на леко разтягане, но се преглъщат - лек и незатормозяващ, добре балансиран, с доста умело разгъване на действието и решенията на нашите обикновени хора от южнокорейския народ.

Аз лично бих го препоръчал :28558:

9/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях решила, че ще заспя гледайки го, а то пък взе, че ми хареса. Един малък човек на грешното място, в погрешното време. Бъкан с комични ситуации филм, забавно и в голямо количество преследване, остроумни лафове.

Журналистката ме уби правейки се на излъгана аджума, малкия разкош гледащ умно е все така прекрасен, а полицай Ан... ах, като го видя вече на екрана започвам сама да се смея.

С други думи си изкарах неочаквано забавно. А пък Shin Ha Kyun още повече взе да ми харесва. Има нечовешка усмивка.

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...