Jump to content

Tales of the Abyss (2008-2009)


Razzormaw

Recommended Posts

10917l.jpg

 

Tales of the Abyss

 

Оригинална творба: Bandai Namco Games
Озвучават: Момои Харуко, Мацумото Ясунори, Коясу Такехито и др.
Тип: ТВ
Жанр: комедия, пародия
AniDB и MAL: AniDB //  MAL
Държава: Япония
Година: 2008
Епизоди:26
Времетраене: 24 мин. на епизод
Резюме: Люк фон Фейбър от кралство Кимласка е на 17 години. Той е Светлината на Свещенния Пламък и е предопределен да донесе просперитет на Кимласка. Но след като е отвлечен преди 7 години от империята Малкут, той е изолиран в семейното имение на Фейбър. Шокът от отвличането заличава всички спомени на Люк, докато един ден една мистериозна жена не нахлува в имението и не поставя началото на поредица от събития, които могат да променят света завинаги...

 

Линкове: 
- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

________________________________________________

Лично мнение: Наскоро се хванах да го гледам това лека-полека понеже са повечко епизоди и определено ми хареса. Историята е взета от едно RPG и може да се каже, че определено си е заслужавало да пренесат героите и събитията от играта на малкият екран. Началото е тежко понеже протагониста е доста дразнещ, но след няколко епизода се взема в ръце и започва да израства в стил "from zero to hero", което лично на мен ми е един от любимите похвати понеже колкото и да са готини персонажите не обичам статични истории... А в процеса се случват доста интересни неща и обрати като останалите герои са не по малко интересни и колоритни. Доста забавен е и "талисмана" на групата онова същество с големите уши - Мю (в горния десен ъгъл на постера)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съм го гледал преди доста време. Изгледах го от край до край и останах доста доволен.

То попринцип всички аниме серии "Tales" си ги бива.

Симфонията май не я изгледах само докрай, че не беше излезнала тогава, но може и да се бъркам и да беше друго заглавие от поредицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...