Jump to content

Customize


ukio

Recommended Posts

ec8da57dfdcd6b36.jpg


 


Customize


カスタマイズ


Жанр:  “soft punk”


Дебют: април 2012


Сайт - http://www.ebidan.jp/customize.html


 


Членове


Курихара Горо (китара, вокал) - роден на 12 януари 1996г. в Сайтама


3b824d44937da9bd.jpg


Дайчи Изуми (барабани) - роден на 1 юни 1996г. в Токио


970170b729763644.jpg


Терасака Хироки (припев) - роден на 2 декември 1996г. в Токио


934476f99b348698.jpg


 


Бивш член:


Мацуи Кента (китара) - роден на 1 август 1997г. в Токио (до 2013г.)


80952dcb7cc2f2e7.jpg


 


Singles


Hare hare yukai - 24.10.2012


Mononoke-Hime - 10.04.2013


 


Инфо


Групата принадлежи към Stardust Promotion EBiDAN (Ebisu school the men`s). Създадена е през пролетта на миналата година и споделя концепцията за израстване чрез персонализиране. 


Сред членовете най-известен е Горо Курихара, който дебютира в новата версия на Хана кими и продължава с изявите си в телевизията.


Сингълът Hare hare yukai съдържа кавър на едноименната песен, изпълнявана от Ая Хирано, Минори Чихара и Юко Гото, както и класиката на ZONE - Secret base.


 


Вижте уникалното видео на песента Принцеса Мононоке, което се появи преди дни. Това е рок версия на парчето към известното аниме.



Hare hare yukai



Снимки


 


502bc621ab63b203.png


234a84138fd46753.gif


Горо и Такуми


2b0375aa43f3d629.JPG


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какви сладки деца хахахаха


Песните не са лоши (всъщност втората песен, първата е ясна...) и ще ми е интересно да видя как ще се развият.


Но вокалиста ще трябва да се постарае да ме впечатли, а не само да седи хубаво пред камера хахаха


Японците от кога са започнали да следват корейският пример, да събират само красавци хаххаха това не е типично за тях...


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, идея си нямах за съществуването на тази група, но 3ма от дечковците имам чувството, че много добре познавам отнякъде..

 

Добре, Курихара Горо просто няма как да го сбъркам, тая физиономия вечно ще я помня от оная "започна добре, свърши в реката" драма Кингьо курабу. Ролята му там просто бешеее.. трудно ще свикна с него (ако изобщо свикна). Хмм.. Дайчи не мога да се сетя откъде го познавам, сигурна съм, че съм го виждала нейде, ама мозъка ми не разшифрова къде точно, хахах. Като се сетя, ще пиша повече за него. А третото дежавю е от последното момче -- с което мисля, не се познаваме лично, хахах.. но физиономията му скрийм Ечизеееееен.  Мм, Харе харе юкай ми е много любима песен, чувала съм и друг път неин кавър пят от мъж/е, но нещо техният кавър не ме радва. Знам, че най-лесно така се печелят фенове, но колкото по-бързо покажат какво могат самите те, толкова по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е Ечизен. Май го бъркаш с Юки Огое.

Дано да покажат нещо интересно! Удивих се, като чух рок версията на Принцеса Мононоке.

"Мононоке-тачи даке!"

П.П. Тяхната компания е извадила един куп нови групи и таланти. Става страшно с конкуренцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че го бъркам с когото и да е.. не знам пък защо точно Юки? Дори не казах, че е и Ечизен, хаха. Явно не си ме разбрала добре, но да го кажа по друг начин тогава -- като го гледам, имам дежавю за Ечизен.. което хич не е лоша идея. Ето им потенциален бъдещ Ечизен за следващите мюзикъли (или, ако решат да правят нещо друго лайв). А, всъщност, сега видях и че вероятно съм го гледала вече някъде и това е Касука на Каноджо. Проблемът е, че не помня точно кой от учениците (че гледах по бързата процедура XD), трябва да чекна пак драмата. Освен това се сетих от къде познавам и Дайчи - от Гокайджърите, хах.

 

Другото, което ми направи впечатление е, че в сайта им ги промотират като "Икемен + Аниме + пънк" = нов жанр (паднах.. :X), което значи, че скоро може и да не направят нищо оригинално..

 

И последно, да добавя, че и втората песен от втория им сингъл е аниме кавър също /The IDOLM@STER - READY!!/. Не съм я чувала, защото не гледам подообни анимета (нито пък слушам песните им), но мисля, че е единствената, която сигурно ще им тича много като изпълнение -- все пак е за айдоли и банда и.. както и да е, not my cup of tea :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се окажеш права. Групата може и да не се задържи дълго на небосклона. Преди 2 месеца се е говорело за разпадане. Кента е напуснал. Не е много ясно какво се случва с тези момчета. Важното е обаче, че това не вреди на Горо, който си беше изявената фигура още в началото. Развитието му продължава. На 30 септември е имало спешъл с него и Шида Мирай (Reset~Honto no Shiawase no Mitsuke Kat).

Другата новина повече ме радва - главна роля в мюзикъла Амнезия (естествено, сценична адаптация на аниме). От 9 до 19 януари догодина, в Hakuhinkan theater.

927a65fa92a821f1.jpg

Снимки:

 

 

0f7f327f121cf760.jpg

e2121f8a8ec48f17.jpg

abc6777ea6fd8c00.jpg

 

Ето го в униформа на Сейгаку - хаха! Той не е участвал в мюзикъла, но със сигурност е фен!

11ac4562dfb5ce63.jpg

01dfb5e1ecc4a9d7.jpg

e2a06e767ff8b363.jpg

a04762f8a82debea.png

4bb92ab195d2d1b9.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново видео от групата

Все повече се пристрастявам към песента и клипа. Има космически елементи, понеже парчето е включено към аниме (Sidonia no Kishi: Battle for Planet Nine).

761a8cb8a5a4676f.jpg

Групата има нов профил, както и нов вокалист - Хама-чан, който обожава да свири на пиано.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениално! Отнесоха ме с новия си клип! Браво! Сингълът излиза на 18 ноември. Песента е към аниме - K: Return Of Kings.

Горо е с дълга коса, останалите са изрусени...  Курихара-кун направо може да влиза в новия КР! Определено могат да им измислят нещо още по-вълнуващо по подобен сценарий. Един стейдж, например...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новов видео към песента Coolest, включено към анимето Sakamoto desu ga? 

9VkKAm7g.jpg

original.jpg?1457776831

За съжаление, грепата се е разпаднала през 2016г. На 26 август е бил финалният лайв.

Не разбирам, каква е била причината, при положение, че формацията изглеждаше различна и интересна. Даже оупънинг към аниме направи, което никак не е малко. Дайчи Изуми се е присъединил към Dish//. Останалите...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...