Jump to content

Recommended Posts

The Tales of the Nights

spacer.png

 
The Tales of the Night/ Приказките на нощта
 
Държава: Южна Корея 
Език: Корейски  
Година: 2010 
Режисьор: Ким Джунг Гу 
Жанр: Драма/ Фантазия/ Романтика/Кратки Филми
 
Актьорски Състав:

Ким Бо Гьонг

 Ким Те Джунг

И Ши Гьом 
 
Сюжет: Еротична драма от Южна Корея във формата на "Еротични Прикази". Всеки епизод представлява отделна морална история, оплетена в любов и сексуалност. 
 
Примерен сюжет за епизод 2:

Джин У е професионален играч на компютърни игри и плейбой. Не познава нищо друго освен да играе и да флиртува. Един ден, вървейки пиян през една алея, той намира стар джойстик и го взима вкъщи, за да го пробва. С течение на времето Хитоми, георинята от играта, в която той се влюбва, се появява пред него и те прекарват всеки ден заедно, вплетени в любов. Но след време започва да чувства нещо странно... 
 
Лично мнение: 
Попаднах на филма случайно късно вечерта по тукашната телевизия SBS. Прекалено ми напомня за други американски филми от този тип. Мисля, че е интересно явление -- доколкото ми е известно, това е първият открито еротичен корейски сериал. Сложих го в темата за филми, защото всъщност това са поредица кратки филми и така ми се стори по-уместно, но всъщност е сериал. Не съм го гледала подробно още и ще се въздържа от коментар. 

 

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

 
А ТУК можете да гледате онлайн осемте епизода, които са показвали вече по тукашната телевизия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...