Jump to content

Koda Kumi


vivitu

Recommended Posts

15390-5m6020tr64.jpg

Кода Куми (倖田來未) дебютира през 2000г. със сингъла си 'Take Back', но става по-известна на музикалната сцена едва със седмия си сингъл, Real Emotion / 1000 no Kotoba (2003). От тогава общо взето винаги е в първите места на Топ 10 smile.gif
Куу също се води и като тази, която стартира така-наречената 'еро-кауай' мода сред младите момичета, което буквално се превежда 'еротично-сладко'/erotic cute и общо взето изглежда така:
ddd.gif

До преди известно време не я харесвах никак тази мацка, но ме грабна с парчето си Lies, което можете да видите по-долу. Освен това започна да ми харесва провокативният ѝ стил, и бях приятно изненадана като разбрах че и на живо пее страхотно. Абе момичето знае как се успява в бизнеса. Защото само със сексапил не става wink.gif

 

Дискография:

 

2002: Affection
2003: Grow into One
2004: Feel My Mind
2005: Secret
2006: Black Cherry
2008: Kingdom
2009: Trick
2010: Universe
2011: Dejavu
2012: Japonesque
2014: Bon Voyage
2015: Walk of My Life
 
Торент  :click: 


Lies (2006)



But (2007)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

You're So Beautiful



Occasionally I want to be nice to myself
You showed me a gentle heart
Yes, if you feel afraid hold the hand of the person you trust

Take it easy. There is one road. You who keeps trying are so beautiful
Standing still or going forward. It’s up to you
Take it easy. Soon the rain will also stop falling
In order for you to look up to the sky and be able to smile
You are so beautiful

Because you live a life where you are tempted to cry intensely
It is alright to cry as much as you want to
Your heart will feel better even if your eyes become swollen
Yes, it can be true because only worrying will get you nowhere

Take it easy. Getting hurt, this too is so beautiful
Because there is no wall that cannot be climbed
Take it easy. Even when you are mad at yourself
For not being able to do anything, you walk on your own road
You are so beautiful

You are linked to our courage by standing up by yourself

Take it easy. There is one road. You who keeps trying are so beautiful
Standing still or going forward. It’s up to you
Take it easy. Soon the rain will also stop falling
In order for you to look up to the sky and be able to smile
You are so beautiful

You are so beautiful· · ·



Заповядай, blacky <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб винаги, а и аз на япончета съм силна, знам им и бельото даже(на някои).
Иначе Кода Куми-сан наистина я харесвам. Винаги е различна и винаги изглежда добре, не се бои да експериментира и няма табута за нея.

1778960738a6165756899l.jpg
kumi_visee.jpg
koda.jpg
koda.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък насокро я открих и то точно с лайв изпалнение, което ме впечатли много...Last Angel feat. tohoshinki...мн зрелищно го раздадоха на онзи стадион...бих качила и клипчето, ако знаех как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме подсетите за новия албум като излезе, ей....аз да ви подсетя какъв сезон иде!Но за "близалка" има ли сезон и край на модата, въобще? laugh.gif
Маллиии, викам аз, като гледам този клип и чух някои от песновките: много кенди звучи, дано не загорчи чак..ама как се набива на
уши и очи ...УАУ, дори лек американски полъх да повейва от клипа, мацката е яка и точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлична изпълнителка с доста интерсна визия и стейдж перфоминг. Определено гласа и ми харесва. а самите песни има доста добри попадения и си заслужава човек да си изтегли цялата дискография въпреки, че са доста албуми. Ето и парчето от което ми направи впечатление преди време (и досега ми е любима песен), а именно от ost-то на едно аниме Gligamesh, което само по себе си е доста добро, но това е друга тема. Интересното е че я определят като азиатският вариянт на Кристина Агилера, което съвсем не е безпочвено. :rolleyes:
 

???

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо са лийкнати 2 от новите й песни, барабар с PV-тата, ма аз й се кефя, на тази женица. Толкова е луда, и секси. Freaky мадама.

И, да..както световната сцена повелява, и корейската у кюпа, .много познати визии, но на нея й ходят. Тези "забрадки", бе...и розовки краища в косите..и какво ли още не, са навсякъде, но ще ги преглътна ...  :28558: . 

Touch down, ме радва на клип и музика, малко повече от иначе забавният и сполучлив опит за Lalalala. Гледайте, дано няма проблеми после с продажбите...ма как да устискам да ги чакам, редовно, като ми се слушат...

tumblr_mokroo1IIu1qckggco1_250.giftumblr_mokpepGjH61qckggco3_250.gif

Touch Down

Lalalala

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26-ти следващият месец ще излезе нов неин албум след дълга пауза озаглавен "Bon Voyage". Интересно в какъв стил ще се покаже тоя път и дано да изкара клипове за повечето песни. Ето един от синглите, който ще бъде включен, той е от анимето Muv Luv: Total Eclipse и хич да не е бива.

 

???

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...