Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

HanCinema

 

The Huntresses

 

Жанр: Екшън, Драма, Исторически

Времетраене: 107 мин.

Режисьор: Пак Чехьон (박제현)

 

В главните роли:

Ха Чиуон (하지원) като Чинок
Канг Йеуон (강예원) като Хонгдан
Сон Каин (손가인) като Каби
Ко Чангсок (고창석) като Мумьонг
Чу Сангук (주상욱) като Сахьон

 

Сюжет: Времето на ерата Чосон, три красиви жени подемат борба срещу могъща фракция, която се опитва да премахне кралското смейство и да придобие незимерима власт. Чинок - интелигентната и справедливата лидерка на групата, Хонгдан - единствената омъжена между тях, леко глупвата и често наричана лелка, и Каби - най-младата от трите, която никога не си поплюва.

 

С български субтитри: :click: :click:

С англисйки субтитри: :click:

С руски дублаж: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше някакъв ужас. Жалко за хубавите ми мацки. Голям провал и отвратителен опит за копие на "Ангелите на Чарли". Не го препоръчвам на никой. 1/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави ли сте да напишете комедия , хахахаха, много смях има ... лично мен ме забавлява филмчето , с нищо не ме натовари , дори напротив разпуснах с него ... освен тупаниците и лекото загатване на романтика (т,с.то си беше живо изнасилване) имаше доста смях .. почти през цялото време .. какви джаджи на изкара момата не е истина , хахахахаха ... абстрахирайте се от кофти коментарите и посросто го гледайте .... не залагайте много за да не се разочаровате .. аз така правя и съм доволна ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смешен филм с най тъпите героини. Безмозъчни направо. Нямаше грам интелигентност и логика в тоя филм. И тия мечове за какво ги носеха, като не убиха никого през целия филм? Иначе като зрелище ставаше горе долу. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...