Jump to content

Recommended Posts

47053l.jpg

 

RDG: Red Data Girl

 

Оригинална творба: Огивара Норико
Озвучават: Учияма Коки, Хаями Саори, Танака Рие и др.
Тип: ТВ
Жанр: фентъзи, романс
AniDB и MAL: AniDB //  MAL
Държава: Япония
Година: 2013
Епизоди: 12
Времетраене: 24 мин. на епизод
Резюме: Сузухара Изумико е момиче, отгледано зад стените на храма Тамакура - един от храмовете част от световното културно наследство. В последствие, след като Изумико е прекарала почти целия си живот в Кумано, е решено, че тя и приятеля ѝ от детинство - Сагара Мюки - ще постъпят в токийската гимназия "Ходжо".

По време на една училищна екскурзия ненадейно се появява мистериозно същество, наречено Химегами, и се случва ужасяващ инцидент. Семейството на Изумико пази голяма тайна, която тя тепърва ще научи.

 

Линкове: 
- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

_______________________________________________

Бележка: Исках само да му хвърля един поглед, но ме зариби доста поне първите епизоди. Явно ще го зяпам и него определено може и да стане нещо добро пък ако не дропа най-лесен! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bitte! Тва е с възможно най-добрият сийд в два от торентите са по 300 и косур сийдъра сложих го в заглавният пост. Пробвах единия торент качеството е добро, а не го сложих по начало поне тука знаеш как са работите и обикновенно не търчат през глава да гледат и да коментират затва изчаквам да се понатрупат епизоди и дори да приключи самото аниме и тогаз слагам и за dl.   :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано от УмрЕлата Риба да пуснат техен рилийз, защото този на Комунягите е с доста скапана картина, а артът на анимето и особено на героите е страхотен. Като история още не ме е впечатлило особено, но ще почакаме и ще видим... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах трети и горе-долу ми се видяха добре нещата с онова creepy пишлеме дето се оказа подчинен на Химегами. Но да много зависи от следващите епизоди в каква насока ще развият действието понеже предвидената бройка е 12 и няма за кога да разтягат локуми. Арта действително е най-големият плюс на това аниме засега, което поне говори отлично за сравнително непознатото за мен студио P.A. works едиственото друго тяхно аниме, което съм гледал обаче е едно от най-любимите ми - Angel Beats.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо човек аз го оставих на холд на 6-ти и ша го изгледам като привърши на 12-я епизод.  :D Не е лоша историята до там все още има потенциал ама нещо не може да ме грабне като останалите дето следя и си ги прилапвам почти веднага като излезат дори Валврейв дето е мека по ме зариби. Ама ще го изгледам със сигурност може в завръзката пък да изригне с нещо интересно знае ли човек..а ако го олеят в посредственост наистина ще е жалко заради арта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...