Jump to content

Recommended Posts

The-Guillotines-3.jpeg

The Guillotines (2012)
Страна: Китай
Също така известен като: 血滴子
Българско заглавие: „Гилотини”
Година на излъчване: 20 Декември 2012
Времетраене: 112 мин.
Жанр: Екшън
Режисьор: Wai-keung Lau
Субтитри: Английски
IMDB

Участват:
Huang Xiaoming as Tianlang (Wolf)
Ethan Juan as Leng
Shawn Yue as Haidu
Li Yuchun as Musen
Jing Boran as Houjia Shisan
Wen Zhang as Qianlong Emperor
Purba Rygal as Chen Tai
Andrew Lau as Yongzheng Emperor
Jimmy Wang as Gong E
Li Meng as Bai Lan
Gao Tian as Hutu
Zhou Yiwei as Buka
Stephy Tang
Guan Xiaotong

Резюме: Режисьор е Andrew Lau, а продуцент Peter Ho-Sun Chan, хореограф на бойните сцени е небезизвестният Lee Tat-Chiu (Bodyguards and Assassins (2009)). Участват доста звездни личности: Huang Xiaoming, Ethan Ruan, Li Yuchun, Anthony Wang, Shawn Yue... Филмът е за елитен правителствен отряд...
 


с български субтитри

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отрицателните черти : такива оръжия.... ми идват твърде много , убиват твърде мн сиво вещество.

Положителните: поне за мен, е че е на мандарин. И Вълкът ....само те ми направиха впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах си филма да го гледам - в първите кадри някакви супер фантастични оръжия, викам да не съм прочела грешно резюмето, ама там пишеше исторически :D Но приех това, че по времето когато тепърва са навлизали огнестрелните оръжия там, има такива супер джаджи :) Освен  фантасмагориите с оръжията ме изнерви и  неестествената стрелба с оръдията накрая - боже, че тея гюлета се изстрелваха в някаква невъзможна траектория и оставяха следи по ярки и от на самолетите :D Обаче имаше няколко момента (гърмежи) във филма дето бяха пипнати добре - до едни бурета с подправки беше зареден барут - е такава цветна феерия се получи при гърма :)

Филмът го пуснах щот ми се гледаше нещо с Шон Юе - тоя човек и да играе гаден, пак си го харесвам - отива му тая студена физиономия.  Ама Вълкът... обра точките :)

Голям плюс за мен беше музиката :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък дизайна на тези оръжия най ме впечатли и с тях ще запомня филма. :) Останалите интриги сякаш съм ги гледал вече и ми остана да се кефя на екшъна.  Приятен е за гледане, ако не се очаква нещо кой знае какво.  Темата обаче ми е депресираща и ми липсваше някаква надежда накрая.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...