Jump to content

90 Minutes (2012)


Recommended Posts

fullsizephoto252304.jpg

90 минути


Страна: Южна Корея
Година: 2012
Времетраене: 94 мин.
Жанр: Трилър
Режисьор: Park Sun Uk

В главните роли:
Joo Sang Wook - Sang Hee
Jang Mi In Nae - Hye Ri
Ko Jung Min - Jung Yeon
Kwon Min - Jae Woo
Shin Ha Yeon - BoRa
Kim Tae Jong - Hong Ryeon
Ban Min Jung - Journalist Yoon

Резюме: В "90 минути" се разказва за търговския директор Санг Хи (Joo Sang Wook), който винаги жадува за успех и страст. Той се жени за дъщерята на изпълнителния директор на компанията и е на път да наследи цялото богатство. Но Хье Ри (Jang Mi In Nae) - жена, прекарала една страстна нощ с него, го заплашва, че ще качи тяхно секс видео в интернет, ако не следва нейните заповеди в следващите 90 минути...


Филмът съдържа еротични сцени!

 

Онлайн с руски превод: :click:

С английски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joo Sang-Wook ми е новото хоби :28558:  Много ме накефи филма, абсолютен комерс, яко с**с без наркотици - не остана време, не за друго. Намерих някакви английски букви и сега се замислих -  аз ли изобщо не разбирам инглишЪт или този, който е превеждал e по - куц и от мен. Но това не ми попречи да го завърша. За пръв път гледам филм само по картинки :slap:Не разбрах точно таз овцЪ защо му има такъв ''зъб", но ако има превод някой ден - ще разбера :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ърбън, мога да ти предложа филма онлайн с руски превод  .И на мен този артист ми харесва .Направи ми впечатление в "Добрия доктор" и после го намерих в "Необвързана и хитра" Ще го видя и този филм при първа възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме пална от Good doctor тая гад и сега подкарвам филмите му. За довечера се надявам да тръгне свалянето на Days of Wrath (2013)   :subs:, а откъм сериалите му забелязвам, че го кефи да се снима в 60 серийни, което е за мен е някъв мазохизъм да си го причиня. Затова след като довърша доктора почвам Special Affairs Team TEN (2011)  :ph34r: Мерси за руските субки, ще го гледам с френда - на него определено ще му хареса :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната "гад"  е с мноого сносна :) мъжкарска  визия и явно камерата го обича . Че и добре му се получава актьорстването ... Само дето и при мен  многото серии трудно се котират. Този , кpиминалният, може да влезе в списъка на" чакащите " гледане , ако го намеря онлайн , щото с тегленето съм "скарана".

Ама , който търси - намира , нали ?

А ако е за +18 -то... :kiss2:  , мога още няколко подобни корейски шИдьоври  да ти  промотирам с руски субки , дето ги няма и  в каталога , тук .

За протокола : случайно попаднах на едно руско сайтче , където се мъдреха барабар с още една купчина азиатски продукции.   Сори  за офтопика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...