Jump to content

Kamitsuru Toru (Камицуру Тору)


JoJo

Recommended Posts

spacer.png

 

☆Kamitsuru Toru☆

上鶴徹

Професия: актьор

Агенция: Watanabe Entertainment (член на D2)

Роден на 26 юни 1989 г. в префектура Хього

Височина: 177 см

Тежи: 54 кг

Кръвна група: B

Зодия: Рак

Година, в която стартира кариерата си: 2008

Хоби: обича да спортува, най-вече баскетбол

 

Дорами

Yamada-kun to 7-nin no Majo (Fuji TV, 2013) - гост в епизод 4

☆ Kyoto Chicken no Onna Season 9 (TV Asahi) - гост в епизод 1

Mioka ~ Kimi ga Ita Hibi~ (NTV, 2010) - гост в епизод 1

Team Batista no Eiko 2: General Rouge no Gaisen (Fuji TV, 2010) - гост в епизод 7

Gokusen Graduation Special '09 (NTV, 2009)

☆ Love Letter (TBS, 2008)

 

Филми

☆ Gachiban Z Proxy War (2013)

☆ Gachiban: Supremacy 2 (2013)

☆ Pole Dancing Boy☆s (2011)

☆ Washimiya☆Monogatari (2010)

Gokusen the Movie (2009)

 

Сцена

☆ D-BOYS STAGE vol.2「Last Game 〜Saigo no Soukeisen〜」(2008)

☆ D-BOYS STAGE vol.3「KARASU」(2009)

☆ D-BOYS STAGE 2010 trial-2「Last Game」(2010) като Wakamura

☆ Kekkon no Jouken (2008)

☆ Itazura na Kiss -Sotsugyou Hen- (2009)

☆ Musical Nintama Rantaro (2010) като Nakazaike Choji

☆ Musical Prince of Tennis 2nd Series (2011) като Momoshiro Takeshi

 

☆Инфо + лично мнение☆:

Тору е един от финалистите на 20-ия Junon Superboy Contest (където, добре помня, за титлата се състезаваха лица като Миура Шохей, Ширайши Шуня .. и естствено никой от тях не спечели, защото 14-годишният тогава Такеучи Тоши ги набута в малкия си джоб, хахах!) Като финалист имаше право да бъде избран от някоя от големите агенции за таланти и Уатанабе го прибраха, така да се каже... само дето вместо при Д-Бойс, отиде при колегите им от Д2 /понеже беше малък за тях още/. Въпреки това още на следващата година получава първата си роля на сцената на представлението на Д-Бойс "Last Game". Какво да кажа друго за Тору, от моите лични наблюдения момчето е огън, хахах. Харесва ми с това, че е свободолюбив, експериментира с мода, визия и, общо взето, прави каквото си знае. Последно се изруси до платинено и пусна facial hair... за ужас на всички около него, предполагам, хах. Сега като се замисля, щеше добре да си пасне с новия райдър Бийст в Уизърд. Жалко, че не го избраха.

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудя, защо не са включили Тору и Кенки в Д-бойс? Те не са по-малки от Рюки, Усуи и Тайто.

За първи път гледах този младеж в Нинтама Рантаро. Той беше един от тийнейджърите-нинджи, които трябваше да спасяват своите малки коухаи, попаднали в плен на "страшен" злодей. Впечатлена бях от неговото изпълнение, а и от това на останалите участници - колегите му от Д2, Мичи и Кенки, както и две амюзчета, плюс Шинва Катаока, който се появи съвсем преобразен в мюзикъла.

Днес реших да говоря за Тенимю и ето го правилният човек. Къткам си аз втория сезон, но скоро ще му дойде времето. Там имаше голям брой Д2 представители, а на Тору се беше паднала ролята на Момо - един персонаж, който преди него се играеше все от великолепни актьори. Всички те бяха страхотно подбрани - и Нобуяма Нобухиро, и Макита Тацуя, и Такаги Шинпей, и Масаки Каджи направиха незабравими изпълнения преди това. Не се съмнявам, че Момо семпай е паснал идеално и на Тору.

Интересно е, че си спомням дори участието на Тору в Карасу. Той и Кенки имаха съвсем миниатюрни появявания по време на спектакъла, но още тогава се видя желанието на агенцията да привлече нови таланти в редиците си.

В Pole Dancing Boy☆s много харесах представянето на Тору.

TRUMP е новият мюзикъл на Д2 и с нетърпение чакам да ги видя, в какви вампирчета са се превърнали.

Прическите на Тору действително са негова запазена марка. С къса или дълга коса, рус или черен, всичко му отива.

 

Момо-семпай - Saikou!

ac180c203d055faa.jpg

Уоу, нима наистина претворяват онази култова, любима моя сцена, в която Ечизен пита Момо, дали вярва в Санта клаус?! Няма да забравя Янаги и Каджи с колелото...

 

8640fe80bb61d85b.png

С Огое Юки

07b33f8b8c653f34.jpg

Отново с Юки и Юта Косеки

1dedfaac14b739da.jpg

245d30bae2d8cd2e.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, как да го съобщя, но Тору напуска сцената, Д-бойс, и Уатанабе. 25 декември е последния му ден като член на агенцията.

To Everyone Supporting Me:

Hello.
I’m sorry it’s been so long since I updated.
At this time, I have decided to resign from Watanabe Entertainment. 
This is the decision I reached after thinking about my life up until now
and my life from here on.
But because I had a chance to experience acting,
I’m sure I’ll continue to love the theater for the rest of my life.
Thank you so much
to everyone who supported me up until now.
Because of you, even someone like me
was able to be useful to others.
From here on, it will take a different form, but
I’m going to keep living on as the same Kamitsuru Tooru as always. 
Truly, thank you so much.
 
Kamitsuru Tooru
 
И Юкито е писал по този повод:
"I first met Tsuru-chan doing present reception at Karasu 04.
That was when we weren’t even D2 yet.
At first I had an image of him as a scary blond guy, but when I started talking to him, he turned out to be a really nice person who looked out for me.
When we started as the first generation of D2, he pulled us forward.
It’ll be a little lonely without Tsuru-chan.
I still don’t really know how to put my feelings into words.
I don’t think our relationship will end just because of this.
I think this is the conclusion Tsuru-chan came to after thinking about a lot of things.
The best way to help Tsuru-chan will be to send him off with a smile, I’m sure!"

 

Все си мисля, че мога да поема такива новини, но понякога те ме сломяват. След оттеглянето на Янаги, новината ми дойде като гръм от ясно небе!

За актьор като Тору това означава, че може да не го видим в игра занапред.  

Важното е, че той сам е взел това решение. Рано или късно, всеки един от тях трябва да се изправи пред подобен избор. 

Ганбаре, Камицуру-кун! Ти беше страхотен Момо-семпай! Винаги ще помня комбото ти с Кайто-Рьоске Икеока! И изпълнението в Нинтама Рантаро! И началото ти в Карасу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...