Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Fabulous Boys (2013)
Страна: Тайван
Също така известен като: Yuan Shi Mei Lai Nan
Година на излъчване: 2013
Време на излъчване: Неделя
Жанр: Комедия, Романс
Канал: GTV
Епизоди: 13
Режисьор: Jerry Yan
Субтитри: Английски

Fabulous Boys OST


Участват:
Jiro Wang - Huang Tai Jing
Su Li Wen - Gao Mei Nan
Jacob Huang - Jiang Xin Yu
Evan Yo - Jeremy
Wang Si Ping - Li
Chen Wei Min
Renzo Liu
Park Shin Hye (cameo)

Резюме: Това е тайванската версия на корейския сериал You're Beautiful (2009)
Мей Ну планира да положи обет и стане монахиня, докато нейния брат близнак получава предложение да се присъедини в известна момчешка група, той я моли временно да заеме мястото му. Мислейки, че това е единствения начин да се съберат с майка им, Мей Ну се прекрива като своя брат-близнак Мей Нан. Но лидера на бандата Хуан Тай Дзин е недоволен от новия член на бандата. Когато той открие тайната й, как тя ще го убеди, за да позволи да остане?

 

 

Торент

Свали с български субтитри

Онлайн с български субтитри

Свали с Руски субтитри


Да си призная чакам и тоз римейк с нетърпение, някъде четях, че ще започне февруари а дано... wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам, ако съм нагла, но дали някой се е заел вече с превода на сериалчето? А ако не е, някой има ли намерение да превежда? Гледала съм корейската версия, която смея да кажа, че е любимият ми сериал. Гледала съм и японската затова много държа и на тази, за да видя какво са ни забъркали братята китайци този път. Благодаря предварително, ако някой се е наел с превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също You're Beautiful ми е любимият сериал. Японската версия беше някаква пародия и не можах да я гледам. Любопитно ми как са се справили тайванците. Интересно е, че Парк Шин Хье играе епизодична роля в 1-ва серия. Иначе рускините са превели до 4-ти епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и аз някакво клипче из youtube за сериала, но все си мисля че няма да го докарат като оригинала. Не мисля, че някой ще може да го докара като Суки :wub:  Но и на мен ми е интерсно как са се справили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се някой по-запознат с руския да се захване да го преведе. 
 

На мен също You're Beautiful ми е любимият сериал. Японската версия беше някаква пародия и не можах да я гледам. Любопитно ми как са се справили тайванците. Интересно е, че Парк Шин Хье играе епизодична роля в 1-ва серия. Иначе рускините са превели до 4-ти епизод. 


Да ти кажа не се изненадах, че мис Пак играе епизодична роля. Искам да кажа, претръпнах вече. Големият удар под кръста беше, че Гън Сок участваше в японската, не знам дали си стигнала до този момент. 
И за да не е оф-топик да кажа нещо за каста: От участващите лица съм имала възможността да гледам само Джиро в Absolute Boyfriend. (Не го догледах, защото имам кофти навика да чета коментарите предварително. В случая четох тези на японската екранизация и това което прочетох не ми хареса.) Та мисълта ми е, че от това, което видях, го намирам за малко дървен. Вярно, че играеше и робот де, но все пак не ме впечатли с актьорска игра. Още една причина да имам желание да изгледам този сериал - да го видя в ролята на нормален човек, за да разбера дали интуицията ми ме е подвела. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах с удоволствие и този вариант. Невъзможно е човек да не сравнява с останалите, особено ако има предпочитания, но всичко зависи от нагласата. Тук видях плътно придържане към корейския сериал, но какво от това? Важното е да извлечеш положителни емоции и да заредиш батериите. Аз успях - отново, макар и само за един уикенд бях  в тази трепетна тревожно-щастлива атмосфера на прекрасната четворка - вече може да идва новата седмица, хехе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм объркана кой от двата варианта ми хареса повече. Този или корейската версия?

Та те двата са почти като "две капки боза". :28558:Шегувам се за това с бозата. :28558:

Имаше малко разлика тук и най-вече ми хареса, че ни представиха "брата" в цял ръст, а 

не само като един огромен мускул и дотам. А пък за каста на момчетата - не знам

и в двата варианта са сладури, най-вече главните.  ;) Страшно трудно ми е да дам сравнение по този въпрос.

А Jiro Wang досега съм го гледала в няколко роли, но тук страшно много ми харесаха той и играта му. Невероятен беше... :up: 

Гледайте...Сериалчето е добро и става за разтоварване от ежедневието. :up: 

Редактирано от NETI88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо сериалчето ... бива , ама Jacob Huang найстина бил кореец(още като го видях и лъсна , знаех си ) ... нее е като корейското , но за разлика от япоското това е по добро . С две думи-става за убиване на времето ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...