Jump to content

Sambomaster


kcekce

Recommended Posts

sambomaster.jpg

Групата е основана през 2000 година от Ямагучи Такаши (вокал, китара), Ясуфуми Киучи (ударни, бек-вокали) и Йоичи Кондо (бас-китара, бек-вокали), първите им концерти се провеждат в Токио. През 2001 издават първия си сингъл Kick no Oni в ограничен тираж от 300 копия. Оттогава издават още 11 сингъла и 4 албума и стават доста по-популярни. Отличават се с характерния вокал, който прескача току от мелодично пеене на истерично врещене, за което гласът му е много подходящ (направо ми стана любим J-вокал, откак Миявката спря да врещиsmile.gif Като сценично поведение въпросният вокал е сигурно най-изтрещелият и чаровен шишко на японската рок-сцена laugh.gif В инструментала смесват пънк и рок елементи с джаз и поп-похвати, а музикантите са много добри и не оставят слушателя да скучае. На места звучат доста "фънки"smile.gif Техни парчета са включени в саундтраците на Densha Otoko, Naruto и Bleach.

:icon_sunny: Малко за слушане:



:icon_sunny: ТОРЕНТ за дискографията

:icon_sunny:Линкове за дир. сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмислен спам : )

 

Гледам че тази песен била днешния избор на редактора на "замунда.се" :Д  Да не повярва човек.

 

 

И реших, както винаги, когато намеря случайно японски музиканти, които са ми направили впечатление като "по-нестандартни", да проверя дали някой е писал за тях във форума. И общо взето, познах кой би направил темата още преди да цъкна на линка в "каталог - Япония" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, забавно :) Да не е някой от нашите тоя редактор? :)

 

За теми за по-нестандартни японски банди сме двама-трима обичайни заподозрени тук, че даже и само ние си пишем коментари в тях най-често :28558:

 

Едно клипче и от мен:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PwYGW55yg5s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...