Jump to content

Recommended Posts

nOwANf.jpg


Заглавие: Yukan Сlub | Leisure Club
Година: 2007
Страна: Япония
Жанр: криминална комедия
Продължителност: 10 серии
Руски субтитри: Тук
Режисьор: Oya Taro

В ролите:
Akanishi Jin
Yokoyama Yu
Taguchi Junnosuke
Minami
Kashii Yu
Suzuki Emi

Shintaro Yamada

Koyama Keiichiro (епизод 6)

Shochikubai Miroku (Akanishi ) е син на полицейски комисар. Miroku има много връзки и е много добър боец. Неговите интереси са мотоциклетите.
Kikumasamune Seishiro (Yokoyuma) е богато синче на собственик на болница. Прекалено хитър, също боец владеещ карате.
Bido Granmarie (Taguchi Junnosuke) е син на шведския посланик. Той е плейбой, харесва огромен брой момичета.
Kenbishi (Minami) е дъщеря насветовно известния богаташ президент на Kenbishi . Отдадена е изцяло на храната. Тя също е добър боец, но не може да победи Seishiro.
Hakushika Noriko (Kashii ) е дъщеря на известен японски художник , майка и притежава традиционална чайна. Ако се опитате да я притесните ви очакват неприятности
Kizakura Karen (Suzuki Emi) живее с майка си, (любовница на богат търговец). Нейната мечта е да се омъжи за богат наследник.
Всички събрани заедно формират Yukan клуб, времето им минава в решаване на мистериозни загадки.

Свали епизодите:
Оттук с бг субс :subs:
Или оттук с бг субс :subs:
онлайн с бг субтитри :subs:
 

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно филмче. Направо си е оживяло аниме. Героите са ученици, които по уникален начин разрешават загадки. Самите те, разбира се, са образи и половина. А лошите, горките, не знаят какво ги чака. Да си призная, напомня ми на добрите филми на Дисни. Надявам се никой да не приеме лошо това изказване. Забавно е, неангажиращо и с удоволствие ще изгледам и останалите епизоди. Всичките ли са несвързани или в един момент има история с продължение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм до 6 серия и не са свързани помежду си. Във всяка серия има нещо поучителноза подрастващото поколение и мисля , че им дължим превода да се завърши. Втора серия например е адски забавна с това отвличане. Моля ако някой реши да помогне с превода да пише . Благодаря . Аз поемам втора серия. Останалите седем са свободни за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвам такъв тип драми които според мен казват "това е историята и ще се повтаря всеки епизод не си губи времето"... това е което виждам в тази драма.. те са "детективи" и всеки епизод имат задача.. след като изгледах 1 епизод не видях никаква следа за история която да се развие или някакво по различно действие в другите епизоди и .. съответно я зарязах..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо. Джин просто ме разби - тая близалка не я извади от устата си :rofl:

Тези скрийнове са просто.. epic!

 

bscap0103.jpg

bscap0171.jpg

bscap0036b.jpg

bscap0166.jpg

bscap0144.jpg на този епизод съм се смяла толкова много, че просто не е реално lmao

 

А тези просто нямаше как да не ги направя..

 

bscap0170.jpg

bscap0164i.jpg

bscap0169l.jpg

bscap0167.jpg

bscap0168.jpg

bscap0142.jpg

 

 

Ноо.. честно казано, прекалиха с ефектите на моменти :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японските комедии ми стават все по-любими Няма такива просто в какви ситуации ги поставят, а репликите им понякога са убийствени

Много весело сериалче изгледах го на един дъх. Всички много ми харесаха бяха много забавни Големи образи Комисарят разбиваше всички с действията и коментарите си

За първи път гледам Akanishi Jin в сериал не знам колко добре се справи като актьор на мен лично ми хареса. Много му отиваше ролята и беше супер забавен А изблиците му на плач ме сваляха от стола толкова беше сладък

И нали знаете "Правим невъзможното възможно защото сме клуб Юкан"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах с приключенията на клуб Юкан.Въобще,досега не съм гледала японска комедия по манга,която да не е като оживяло аниме.И в това им е и чара-ако седна да изброявам несъответствията като

Когато в епизода с бягащата булка изведнъж намериха три еднакви булчински рокли,или в онзи с екзотичния принц Майк Хе(-уау! :D ),когато един определен розов костюм на заек се появи,а и изчезна също така внезапно.

 

сигурно ако продължа,ще заприлича на разбор епизод по епизод :D

Забавна,лека и приятна за гледане драма.

Образите-всичко си имаше: и сваляч-''Lady killer'',и ревльо-герой ,и ''сериозен'' всезнайко,и ''красавицата'' беше на лице(Ако броим и Бидо,стават две :D ),и изисканата дама,и не-толкова изисканата дама.

Препоръчвам,ако ви се гледа нещо увлекателно и вдетиняващо(в най-добрия смисъл).

Имах проблем при свалянето от БГ шеър и 4сторинг,а с торент нещо нищо не стана,затова ето епизодите с вградени английски субтитри Yukan club

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно филмче в началото хич не ме грабна, но после си го изгледах с кеф.

 

 

П.С. Има неточност в торента за последните два епизода разменени са като име на файл и видеото и субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юкан клуб, завинаги в моето сърце! Много зарибяващо и интересно сериалче!

Винаги съм оставала доволна след сериала, щом и баща ми го гледа значи става! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много готино сериалче :P , толкова е зарибяващо и интересно ;) ! Всичките актьори са толкова готини, особено Тагучи и Джин :wub: :wub: :wub: !

Наиситна беше много забавно с възрастната жена, която си харесваше Тагучи, защото той наподобява на починалия й съпруг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...