Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

No Doubt / Do-it-kil Soo Eobs-neun / Вне подозрения (2010)

 

Държава: Южна Корея
Година: 2010
Жанр: драма, трилър
Времетраене: 87 минути
Режисьор: Park Soo Young Park


В ролите:

Lee Jung Jin

Kim Tae Woo

Jung In Gi

Kim Chang Suk

Im Seung Eon

Oh Kwang Rok
 

Резюме: Семейство се мести да живее в малко селце. Малко след това тяхната дъщеря Ми Рим изчезва безследно. Действията на полицията не дават никакви резултати.
Ю Се Джин е млад мъж с тъмно минало, в резултат на което става главен заподозрян.

 

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :click: :click: :click: :click:

С РУСКИ ДУБЛАЖ

 

Лично мнение: Страхотен филм, който трябва да се изгледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надушил си го значи, благодаря за темата. Превода на български е готов и след като мине редакция - ще бъде качен по тракерите.

За това мераклиите - може да изчакат няколко дни.

 

Конкретно за филма - каквото и да кажа - ще бъде недостатъчно.

Великолепна актьорска игра, напрегнати ситуации и тотален обрат в края на филма.

Хареса ми, защото отразява жестоката действителност и колко консервативно мислене имат хората.

Да в 21 век сме, но когато обществото ти сложи "етикет" - трябва да живееш с него, или да се махнеш.

Изобщо всякакви коментари са излишни - гледайте... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен филм,наистина си заслужава да бъде изгледан. Lee Jung-Jin е страхотен.Браво на преводачите :rolleyes: ,този филм наистина си заслужава да има повече публика B) .Истината е че човек неможе да избяга от миналото си каквото и да прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за първи път се натъквам на тази явно характерна черта на азиатската култура, а именно, че ако някой от семейството ти е направил нещо лошо, то всички страдат от това. Не бих казал, че това ме радва, защото както в този филм, сестра му беше съвсем различен човек от него и не е сторила на никого нещо лошо. Но въпреки това тя беше "сестрата на педофила". Погледнато обаче под друг ъгъл, може да има и своята положителна страна. Може би човек повече би се замислил, преда да направи нещо, защото ще опетни цялото си семейство.

 

А конкретно за филма, мога да кажа, че И Джонг Джин е един наистина великолепен актьор! Той е в главната роля и в "Pieta" на Ки Док, а също съм го гледал и в "Once Upon a Time in High School". Ще бъда много щастлив, ако успея да изгледам всички негови филми и сериали. Направо мога да се опиша като голям негов фен. Благодарско за филма и субтитрите. Заслужава си гледането без никакво съмнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...