Jump to content

7th Grade Civil Servant (2013)


Recommended Posts

spacer.png

 

7th Grade Civil Servant (2013)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: My Girlfriend is an Agent
Период на излъчване: 23 януари 2013 - 28 март 2013
Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:55
Жанр: романтична комедия
Канал: MBC
Епизоди: 20
Режисьор: Kim Sang Hyub

Участват:
Joo Won - Han Gil Ro
Choi Kang Hee - Kim Seo Won
Uhm Tae Woong - Choi Woo Hyuk
Chansung (2PM) - Kong Do Ha
Kim Min Seo - Shin Sun Mi
Ahn Nae Sang - Kim Won Suk
Lee Han Wi - бащата на Seo Won
Kim Mi Kyung - майката на Seo Won
Ha Shi Eun - Jin Joo

Резюме: Гил Ро (Joo Won) е млад, красив и богат. Още от дете, гледайки филмите за Джеймс Бонд, той решава, че иска да стане таен агент. Един ден мечтата му се сбъдва и той става част от Националната разузнавателна служба. Там среща Ким Со Уон (Choi Kang Hee) - привлекателна и умна агентка, която не разполага с пари и е принудена да работи здраво, за да издържа семейството си. Двамата се влюбват един в друг, но всеки крие самоличността си...

 

С български субтитри  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри :click:
С руски субтитри  :click:

OST  :click:

Още малко остава до започването на сериала по филма My Girlfriend is an Agent, дано си струва... biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се свършва с това I miss you най-накрая, че да започне тази гореща драма.

Просто нямам търпение да видя всичките си любимци накуп.

 

Тийзър N:1

 

http://www.youtube.com/watch?v=aJzQo7MHmVo&feature=player_embedded

 

И малко снимки:

007_zps05c93bd0.jpg

 

 

Level7_34.jpg

Level7_35.jpg

Level7_36.jpg

Level7_39.jpg

Level7_40.jpg

Level7_38.jpg

Level7_37.jpg

20130108_1357602528..jpg

7levelab.jpg

7levelac.jpg

7g_zps7f1a9827.jpg

hangilro_zpsfe8cb0c6.jpg

 

 

кредит: soompi.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми изглежда забавен като сюжет, нямаше ли и такъв филм :unsure:

Главния сега го гледам в "Маската"- голям чаровник, много ми се иска да продължа да го гледам и в този сериал. Но това чудо партньорката му яко ще ме дразни. Не стига, че грозновата ами и прическата и е ужасна, а освен това и доста по-старичка от него изглежда :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да остана доволна. Ако можем да съдим по сценария на филма, значи ще е много добър. Джу Уон ми прави страхотно впечатление в Ким Так Ку, аха да засенчи набора, което е огромно постижение. Това момче притежава страхотен магнетизъм и нямам търпение да пусне онази страхотна усмивка. Мацката съм я гледала също само веднъж, но ми харесва засега. Грозновата е, старичка е за него, наистина. Но на мен ми харесва сама по себе си и дано не греша, но смятам, че ще се получи. Очаквам с нетърпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постера е готин, но името - според мен не е уместно.

Това, че сериала е правен по адаптация, не означава, че трябва да носи същото име като оригинала.

 

Корейското наименование в буквален превод означава: "7-мо поколение държавен служител" ,

защото главният актьор - е маниак на тема Джеймс Бонд и мечтае да бъде шпионин като него.

Историята главно ще се върти около това, а не че "гаджето му" - дето още не съществува е таен агент :lol:

 

За превода - ще използвам оригиналното наименование, а именно: "7-мо поколение държавен служител" или "7-мо поколение таен агент",

а пък инициатора с бг постерите - ако иска - нека направи корекции. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туци налягайте си парцалките...първата серия не трябва ли да излезе днес.. :lol2:

Онни иска да гледа...

Иначе за заглавието и аз съм съгласна нека е различно...че те станаха много филми с такова заглавие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постера е готин, но името - според мен не е уместно.

Това, че сериала е правен по адаптация, не означава, че трябва да носи същото име като оригинала.

 

Корейското наименование в буквален превод означава: "7-мо поколение държавен служител" ,

защото главният актьор - е маниак на тема Джеймс Бонд и мечтае да бъде шпионин като него.

Историята главно ще се върти около това, а не че "гаджето му" - дето още не съществува е таен агент :lol:

 

За превода - ще използвам оригиналното наименование, а именно: "7-мо поколение държавен служител" или "7-мо поколение таен агент",

а пък инициатора с бг постерите - ако иска - нека направи корекции. :rolleyes:

Не е "поколение", а "ниво", "степен", "категория", "клас", "ранг".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как тръгна драмата,доста динамична,смешна и комична. :D Актьорите добре се справят,Джо Уон е супер сладък,относно Чой Канг Хи имам малко резерви за това,че е по-старичка,но пък добре си играе ролята . :yes:

 

 

tumblr_mh6m83EBlE1ra8n4go2_250.giftumblr_mh6m83EBlE1ra8n4go1_250.gif

 

tumblr_mh6mohSBym1ra8n4go4_250.giftumblr_mh6mohSBym1ra8n4go2_250.gif

 

tumblr_mh6m83EBlE1ra8n4go6_250.giftumblr_mh6mohSBym1ra8n4go1_250.gif

 

 

Рейтинга е повече от добър,дано да продължава така,но ще видим когато на 13.02.13 ще се включи тежката артилерия: IRIS 2 , That Winter, The Wind Blows .

 

 

Thursday, January 24, 2013

 

Dramas

 

8:25 PM

 

KBS Cheer Up, Mr. Kim 28.3->30.3 percent

 

10:00 PM

 

1. MBC 7th Grade Civil Servant 12.7->14.5 percent

 

2. KBS Jeon Woochi 13.6->13.4 percent

 

3. SBS The Great Seer 9.6->9.0 percent

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях заглеждала в драма :) Обаче тази много ми харесва. Забавно ми е, интересно ми е, а актьорите са много добре подбрани. Първите два епизода ги изгледах на един дъх и останах очарована. Нямам търпение да излязат другите два. Хах главната винаги ми е била забавна, тя изглежда доста възрастна, а винаги играе някакви млади момичета, а пък главния го играе 30год лентяй с мечта, пък ми изглежда на 25г, на него съм му фенка още от Ojakgyo Brothers :) А пък Чани, освен за певец си го бива и за актьор, доста добре се справя и ми краси екрана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще бъде много яко сериалче, нямам търпение да излезне с бг суб

А и като гледам кой е в главна мъжка роля как да не го гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-интересна става драмата,доста бързо се развиват действията поне засега. :D

 

 

Невероятен е този сладурко, влюби се в момичето,игра на покер заради нея,за да може да ѝ върне изгубените пари,обясни се по много романтичен начин . :P

Но дали тази любов е издържала през последната една година докато са били разделени,при това че до него има доста красива девойка която никой мъж не би подминал така. :D

И какви ще са задачите на агентите,ще се справят ли?

adaf2edda3cc7cd9869e6cec3801213fb80e9157.jpg

 

2013013122465840405_1.jpg

33tnfj5.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят на 4-ти епизод определено беше силен. С нетърпение чакам развитието на тази драмичка. Искрено са надявам и по-нататък да се развиват нещата така бързо, без излишни разтяжки на сюжета. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и 5 епизод и продължава да ми харесва :)

Обаче не мога да разбера шефа какво иска, поиска от Гил Ру да пази баща си, а от главната да го следи и съблазни. Много ме ядосват, че постъпват така с Хан Гил Ру, не знам той не е глупав, надявам се сам да открие какво става, обаче точно това го прави още по-интересно, защото тук не мога да предскажа какво може да се случи :)

Ще се гледа :)

И любимата ми песен от оста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не бях виждала такъв бой м/у мъже. :lol:

 

 

l7cs07_01_zps19baa038.gif

 

 

А пък родителите на Ким Со Уон са най-откачените, :o

колко гостоприемно посрещат кандидат зетьовете. :D

16.jpg

 

173.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен сериал. Интересно ми е да видя Joо Won в комедийна роля, но някак си не усещам химия между героите. Може би ако бяха подбрали друга актриса...... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...