Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: Partner / Партньор
Държава: Южна Корея
Режисьор: Hwang Eui Kyung, Kim Won Suk
Сценатист: Jo Jung Joo, Yoo Mi Kyung
Година: 2009
Жанр: Драма
Период на излъчване: 24 юни 2009 - 13 август 2009
Телевизионен канал на излъчване: KBS2
Дни на излъчване: Вторник и Сряда 21:55

Wiki


Актьорски състав:
* Kim Hyun Joo - Kang Eun Ho
* Lee Dong Wook - Lee Tae Jo
* Choi Chul Ho - Lee Young Woo (братът на Tae Jo)
* Lee Honey - Han Jung Won
* Kim Dong Wook - Yoon Joon
* Shin Yi - Choi Soon Yi
* Park Chul Min - Byun Hang Ro
* Lee Won Jong - Kim Yong Soo
* Choi Soo Rin - Yoo Mi Yun (съпругата на Young Woo)
* Lee Jung Gil - Lee Jin Pyo (бащата на Young Woo и Tae Jo)
* Song Jae Ho - Jo Hyung Rae (дядото на Eun Ho)
* Jung Yoon Suk - Oh Jae Dong (синът на Eun Ho)
* Ga Deuk Hi - Oh Young Yi (лелята на Jae Dong)
* Kim Seung Wook - Hwang Yoon Bo
* Kim Shi Hyang (김시향) - Kim Se Mi, модел (епизод 1)
* Im Ji Kyu (임지규) - Jung Jae Ho (eпизоди 1-3)
* Ahn Suk Hwan - осиновителят на Jae Ho (eпизоди 1-3)
* Kim Mi Kyung - майката на Jae Ho (eпизоди 1-3)
* Im Seung Dae - защитник Choi Soon Ki (eпизоди 3-7)
* Lee Hye Sook - актрисата Jung Hye Suk (eпизоди 3-7)
* Oh Yong - Seo Jin Chul (eпизоди 3-7)
* Kim Na Young (김나영) - Moon Su Jung (eпизоди 4-6)
* Kim Gab Soo - Kwon Hee Soo (eпизоди 7-10)
* Kim Jung Nan - Kim Young Suk (eпизоди 7-10)
* Kang Kyung Hun - Jang Hyun Soo (eпизоди 8-13)
* Jo Hee Bong - таксиметров шофьор (eпизоди 9-13)
* Kim Young Ok - баба Go Myung Ja (eпизод 9)
* Lee Hee Do - адвокат Yoo Man Seung (eпизод 10)
* Jun Hae Ryong - лекар

Резюме:
Ким Хьон Джу е начинаеща адвокатка, която има сблъсъци със своя партньор. Тя се грижи за невинните и се опитва да им помогне по всякакъв начин, докато партньорът ѝ И Донг Ук не вижда своите клиенти като истински хора, а ги третира като бизнес сделка. Докъде ще ги отведе това, ще успеят ли да се справят с проблемите и разногласията, или любовта ще им се изпречи на пътя, ще разберете, ако гледате сериала.

:essub:


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб сериал ,клиширан сценарий и на доста моменти оставаше впечатление за неточности в някои сцени (все едно кадрите не са били ошлайфани).Актиьорската игра беше на висота (имаше и доста познати лица) .

 

 

п.с. Ако имате време за губене .,.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен сериала си е много интересен, на моменти даже и забавен :rolleyes: Имаше химия между двете действащи лица и си пасваха много добре на ролите...А към края на 13 еп ако щете вярвайте, но бях на ръба да си счупя монитора заради тоя адвокат Ю :( Толкова брутален, че направо ми отрови нервичките (което естествено показва много добре изиграна роля от страна на Lee Hee Do. :) Това си е лично мнение, но не смятам, че сериала си е за отбиване на време- има какво да се види в него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично сериала ми допадна доста. Може би причината е, че уча Право, но за мен това е доста добро сериалче. Имаше си всичко в него - интересни случаи, смешни ситуации, драма. За любителите на адвокатските сериали - мисля, че не трябва да пропускате този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни го изгледах и на мен ми хареса, персонажите бяха интересни и беше интересно да видиш как дадени моменти в живота им са ги научили да слагат маските си пред други хора, и как дори понякога когато са с най-близките си не се разкриват.Жалко че не показаха малко повече какво става с адвокатите И и Канг, а също и с адвокат Хан, но наистина е интересно да гледаш сериалчето.А и си имаше от всичко заплетени истории,манипулации,смях,сълзи както винаги не може без тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах. Приятно сериалче.

Може би защото малко преди това бях гледала Корейските адвокати, паралелът се наложи от само себе си. Но в последствие се оказа, че са доста различни.

Тръгна малко мудно и на моменти леко скучновато. По едно време сякаш изгубиха баланса между личните отношения и съдебните дела. Но към 6 серия всичко се оправи и оттам нататък ми стана интересно.

И Донг Ук тук ми хареса най-много от това, което съм гледала с него.

Мацката - сладурка. Само да й бяха избрали друго червило, че това не й ходеше. И дрешките й стояха като харизани, но хайде, от мен да мине.

Че Чол Хо се справи доста добре с образа на големия брат. С това сериозно, строго изражение - идеален. И мнооооого секси! /След Summer Time вече гледам с други очи на него/ :P

 

Хареса ми постъпката му в последния епизод. Най-сетне направи това, което се очакваше от един истински брат!

 

И финалът ми хареса!

Малко прекаляват вече с това държане за ръчички, все едно гледам Телетъбис... Но хайде, пак от мен да мине ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах сериалчето. Не е никак лошо, на мен лично ми беше интересно. Хубав беше паралела между съдебните дела, които водеха и развитието на личните отношения между героите. Има какво да се види и да ти държи интереса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много ми хареса - изгледах го на един дъх..

 

И Донг Ук - тоя човек трябва само да се усмихва, че заплаче ли, ще има масовка на фенки с разбити сърца :Д. Очаквах малко по-романтичен край - сватби, ала-бала.. Но и така ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засегнати са по- сериозни теми в този сериал- корупция, педофилия, убийства, измами. Не бих казала, че има много забавни моменти, но определено сюжетът грабва. Интересен и смислен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...