Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Bichunmo

Държава: Южна Корея
Година: 2000
Жанр: Исторически, екшън, романс
Режисьор: Kim Young Jun 
Музика: Kim Seong Jun


В главните роли: Shin Hyeon Jun, Kim Hee Seon

14 век. Китай по време на династията Юан. Страната е под монголско владичество, а звездите събират съдбите на корееца Джин Ха и Сол Ли, незаконната дъщеря на монголки генерал. Когато майка ѝ умира, бащата на Сол Ли, генерал Таруга, я отвежда надалеч и решава да я омъжи за могъщ китайски благородник. Нещата се влошават, когато Джин Ха разбира, че Таруга е виновен за смъртта на родителите му. Той решава да си отмъсти и се посвещава на изучаването на тайното бойно изкуство Би Чун...

Пълнометражният филм, по който е направен сериалът.

 

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата е разкошна,на моменти има един отнесен поглед.....много добре изигра ролята си

А последната сцена е направена ....,както само корейците си умеят Изключително красиво.

Приятно гледане на тези ,които ще чакат първо края на сериала-аз гледах сериала заради прекрасния филм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледах филма заради сериала и да си призная не останах очарована. Всичко ми се видя много грозновато, а действието направо препускаше. В какъвто и ред да се гледат двете, трябва да мине поне една година помежду им. Да се позабравят нещата. Иначе ефектът е кофти.

Съвсем случайно попаднах на факта, че актьорът, който играеше Намгунг Джун Гуанг в сериала, е участвал и в този филм. Играл е някой си Nangong Gong Zi. Някой случайно да е забелязал кой е този и по кое време горе-долу се е появил? Любопитно ми е да го видя, но не ми се гледа целия филм, пък сигурно е нещо като третият братовчед на главния герой, който се появява за около половин минута някъде.

 

U843P28T17D2462F229DT20050106180000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай ще го видиш от самото начало та до края..........играе второстепенна роля......той е господарския син дет се сприятелява с главния герой ,

влюбва се в каката даже се и жени за нея и почти в края на филма се жертва за да ги спаси.

 

Поне такива са ми спомените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...