Jump to content

Baby & Me (2008)


Recommended Posts

spacer.png

 

Времетраене: 96 мин.
Година: 2008
Държава: Южна Корея
Жанр: комедия

Режисьор: Kim Jin Yeong


В ролите:

Jang Geun Seok

Moon Mason

Kim Byeol

Ko Gyoo Pil

Choi Jae Hwan


Сюжет: Джун Су е популярен, но недисциплиниран гимназист. Един ден животът му се преобръща. Първо открива, че родителите му са заминали на неочаквана ваканция, а след това получава неочакван "подарък" – кош с бебе, а на картичката пише, че той е бащата. Сега младежът трябва сам да се грижи не само за себе си, ами и за опакия си наследник...

С български субтитри:  :click:   :click:  

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Онлайн с руски превод: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно беше на моменти филмчето. На главния герой, обаче хич не му беше забавно Настроението през цялото време беше някакво тегаво, между комедия и драма. Ама не комедия и после драма (в двете крайности), а през цялото време беше по-средата. Дано сте ме разбрали Абе корейска му работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демони, и аз се чудех какъв точно жанр да му сложа. Спрях се на комедия, че в корейските филми драма обикновено означава "и накрая всички щастливо умряха..." , но всеки, който е гледал филма, ще разбере за какво говориш.

 

Аз лично останах много приятно изненадана. Очаквах час и половина - два героите само да се въртят около бебето и то да ги прави луди. Вместо това получих една съвсем човешка история за самотните родители, за проблемите, пред които се изправят и за начина, по който различните хора реагират в една и съща ситуация. Филмът си има забавните моменти, има и малко тъжни, но най-важното е, че заслужава да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен е просто филма

 

Има едина сцена във филма ,където "таткото" реве и хленчи подстрекаван от бебока,която просто ме побърка :P:P:P

 

За мен си беше преди всичко комедия,бебока е невероятен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Комедия си е отвсякъде филмчето. Ама корейска комедия - по едно време се чудех да се обзаложа ли със себе си какъв ще е краят :lol: .

 

Ама размазването на памперса върху учебника - мноу натуралистично беше

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А аз най-ясно си спомням накрая как ми се дорева на летището, ма и сцената дето нели я спомена си я биваше. Както и онова в началото, не точно с дебеланата, ами малко след това, когато крещеше "Няма ли коя да ми даде малко кърма?!" :lol:

Срашно ми хареса и момичето. Как само му натри носа на зубърчето. :green:

 

 

:green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата сцена дето ми напълни душата беше, като се опита да напъха бебо в шкафчето в училище :lol:Физиономиите дето демонстрира после направооо...Той е невероятен.Изглеждаше като света душа безгрешна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах филмчето.........става за гледане , но презцялото време нещо като че ми липсваше.

Може просто по-големи очаквания да съм имала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудия филм. Почнах го в най-кофти настроение, но приключих с обичайната идиотска усмивка, когато съм гледала нещо азиатско. Държа да изтъкна ролята на мацката! Тя беше супер мега готина, жалко че не запомних как се казва (корейците нормални имена нямат ли?). А бебето беше убийствен актьор и с тия реплики, дето му придаваха сценаристите... ммм, на кака! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го изгледах филмчето. Доста се забавлявах.

За мене си е чиста комедия.

 

като изключим момента на летището

 

Научих се и как да си изпрося целувка ахаха /койт е гледал - знае/ момата яко го метна на клона.:lol:

 

Освен всичките сцени, които вече сте споменали, беше много яко и когато

 

майката на девойката се сби с майката на Джун Су .. кви шутове й игра в корема :lol!:

 

А и между другото, когато Джун Су си търсеше работа в магазина за спортни стоки

на билборда имаше снимка на Джун Ги :drunken:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладка комедийка. точно това, което очаквах се оказа :cheers:

 

 

Мацката с целувка накрая ми обра точките :cheers:

 

 

Бебето беше много, много сладко :heart:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е един от първите филмчета,много го обичам.Особено любима ми е мацката

,която знае всичко

Много готин образ са създали.А това накрая беше много готино,само като се сетя и ми се появява усмивка :flower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма, много смислен и реален!

Усмивката не слезе от лицето ми почти през цялото време. :D

Драматичните моменти бяха умерени.

Бебето беше абсолютен сладур.

Moon Mason ли е момичето? Много добра роля, ще потърся други филми с нея.

Обаче

 

тези корейски жени много луди, как само се сбиха в сауната ...не е истина :green: А родителите му през цялото време ли живяха там?! Корейска им работа:asian:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moon Mason е бебето, което вече порасна междувпрочем-вече е на 3 годинки

Мацката се казва Kim Byeol, но аз ти препоръчвам да обърнеш внимание на Гън Сок(хем е по-хубав, хем е по-добър

както се пее в една бг песен )

А за жените не се учудвай-особено майките много обичат да пошляпват и рздават много шамари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично филмче, наскоро го гледах.Актрисата, която играе като хахо много ми хареса. Гън Сок и родителите му бяха много забавни. А бебо беше неотразим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно се заслужаваше гледането (при положение, че е първият корейски филм, който гледам 8) ) Много сладинки всички . Инак аз си го гледах заради Гън Гок (как друго яче

Наистина начина за изпросване на целувка е велик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много забавно филмче.. много ми хареса.. уникална роля на Гън Сок...особено сцената на летището ..изплаках си очите ..а бебето беше много сладичко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и пъти да го гледам,няма да ми омръзне просто е супер забавен и особенно като е и е със Гън Сок.Това бебе(то вече си е дете ) голям сладур напораво се попиках да се смея с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...