Jump to content

Kore wa Zombie desu ka? (2011)


Razzormaw

Recommended Posts

75521l.jpg

Kore wa Zombie Desuka? / Is this a zombie?



Държава: Япония

Жанр: комедия, еччи, харем, училищен, магия, пародия, пантсу

Година: 11.01.2011 до 30.03.2011

Епизоди: 12 х 24


AniDB

Студио: Deen


Плот: Историята се върти около пасивен ученик наречен Аикава Аюми, който бива убит по време на поредица от тайнствени серийни убийства. Обаче Аюми е съживен като зомби от некромансърката Ю, с която той се сприятелява преди да умре. Когато Аюми се събужда той се озовава в един свят с магьоснички и нинджи-вампири.


Лично мнение: Уникална комедийка и не го казвам просто така..Доста от нещата в аниме скечовете тук няма да ги видите на друго място просто защото тези дето са ги мислили са с болни, леко извратени мозъци и поне на мен направо ми се насълзиха очите от смях особено във втория сезон. Разбира се има и клишета характерни за останалите комедии от този род, но от тях няма как да се избяга. Харема е перфектен - яндерета, тсундерета, куудерета, моета, лолитата се прескачат..абе квото ти душа сака! laugh.gif Няма какво да си играя да го описвам повече - must see за всеки "true blue еччи и комеди фен, а вторият сезон излязъл тази година е още по-добър и поне аз стискам палци за трети!
:rolleyes:


Свали тук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОВА - Доста време след изглеждането на двата сезона, се подсетих да изгледам тази овичка... Определено ми навя носталгия.

На Аюму за кой ли път му навряха прът в г#за... А на него все повече взе да му харесва =%29%29.gif
Мда... Едно от малкото еччи-та, които наистина ми харесват. 7/10 за ОВА-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...