Jump to content

Razzormaw

Recommended Posts

spacer.png


Държава: Япония
Жанр: екшън, комедия, фентъзи, демони, престрелки
Година: 25.11.2003 до 10.06.2004
Епизоди: 24 х 24 мин.
AniDB
Студио: GONZO


Плот: В самия си изгрев Chorno Crusade е била известна само в Япония, Сингапур, Германия и Австралия. Тя е Осем томова манга поредица от Даисуке Мариюама. Първоначално е публикувана от Кадова Шотен във "Monthly Dragon Magazine", който пък е започнал да излиза през далечната 1998г. Историята е много интересна, въвличаща и същевременно динамична. Действието започва да се развива през 1924г в Ню Йорк. Сестра Розет Кристофър е млада начинаеща монахиня от милитаризираната религиозна организация Ордена на Магдалан, а нейният асистент и най-добър приятел – търпелив и добър демон. Двамата учасват в операции за унищожаване на много и най-различни чудовища. Розет и Круно са свързани с договор, който позволява на Круно да използва пълната си сила. Заедно, те търсят малкият брат на Розет – Джошуа, който е бил отвлечен от Айон преди години (първо приятел, а сега враг на Крoно).


Лично мнение: Ерм сега се хванах с него понеже след Scrapped Princess ми се гледаше нещо стойностно така да се каже да поддържам нивото, а това доста го хвалят затова ще допълня като го изгледам. Но така или иначе първите епизоди са обещаващи, а религиозните тематики винаги са ми били интересни въпреки, че съм атеист ама има ли дяволи и ангели там съм дано да не ме разочарова само де щото някой път така става като тръгна с големите кошници! biggrin.gif

Свали тук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааа едно от любимите ми анимета от когато бях ученичка

:lol: :lol: колко е хубаво пак да го видя. Заслужава си гледането, а аз на последният епизод изревах една кофа сълзи...

 

Да не говорим ендинга колко е як.... избрах клип без спойлери хахах

 

http://www.youtube.com/watch?v=bdNUm0foR3M

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааа едно от любимите ми анимета от когато бях ученичка

:lol: :lol: колко е хубаво пак да го видя. Заслужава си гледането, а аз на последният епизод изревах една кофа сълзи...

Еее с такива препоръки и последните ми съмнения отпаднаха. :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно аниме,което ми е много много любимо!!!!Кроно и Розет ми бяха адски симпатични.Определено ми е фаворит,и религиозната тема е интересна,и сюжетът и героите,и арта.Имаше си и комичните моменти, и драмата,и философията.За мен винаги ще си остане едно от най-добрите анимета,правени някога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...