Jump to content

All About My Wife (2012)


mackova

Recommended Posts

All-about-my-wife-poster.jpg

All About My Wife

Страна: Южна Корея
Режисьор: Min Kyu Dong Min
Премиера: 17 May 2012
Времетраене: 02:01:07 мин.
Жанр: комедия, мелодрама, драма


Участват:

Im Soo Jung

Lee Kwang Soo

Lee Seon Gyun

Ryoo Seung Ryong

И Сонг Мин

 


Описание: Поредният клеветнически слух за това как от принцеси преди сватбата, жените се превръщат във вещици.
Ду Хьон се влюби, ожени се, но след 7 години щастливият семеен живот му дойде до върха на шапката. Тъй като нямаше смелост сам да поиска развод и да избяга от вечно мърморещото същество в дома си, Ду Хьон реши да хитрува - разбра се с местния Казанова, че последният ще свали съпругата му. Казанова се зае да докаже репутацията си и смело се гмурна в познатите води...
Стоп. Може би е време да си спомним онази пословица? Внимавай какво си пожелаваш...

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ ПРЕВОД

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само каста е, филма е ..и забавен. Аз го чаках (о, заради Г-н Казанова, най-вече :lol: ) и прегледах без субтитри, сега ще се възползвам със.

Това е комична история за възрастни, защото има доста смешни моменти в развитието на историята и с образите, самите герои ми направиха впечатление

колко добра и описателна характеристика имат.

Да не забравяме, че и романтичната нишката тук е важна, т.е с превода, кефа ще е повече на сметка. :) Ще се довърша, после..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само е забавен, но е и интересен. Хареса ми определено, макар че не обичам толкова много диалог. Lee Sun-Kyun, където и да го гледам, прави добри роли, но актрисите, с които си партнира, винаги са се справяли по-добре и за задържали интереса ми повече. И макар че темата е изтъркана: умението да говорим и да слушаме партньора си, получил се е хубав филм и не съвсем стандартен, с послание. Романтиката, оказва се, никога не е излишна.

 

Моментът с доенето на кравата просто ме уби :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страшно забавен и много приятен. Заслужава си гледането, обаче с това непрестанно дърдорене, трябваше да спирам през 5 минути,

за да прочета субтитрите. Успех на мазохиста, който се заеме с превода - ако изобщо се намери такъв. :blink:

 

Онова, което ми харесва в историята е, че са представили най-често срещания житейски проблем, а именно - бракът в 7-мата година.

Една повратна точка, в която двойката или се преоткриват като такава, или се развеждат. А начинът по който са го представили успя искрено да ме развесели.

В началото всяка връзка се гради на флуидите, но след време това отшумява и се питаш - "Какво правя с този човек" - ето защо главния геой бе така настръхнал срещу либето си.

Пък въпросното момиче, какво му бе виновно, че е себеотдадена на съпруга си домакиня, която дърдори 25 часа в денонощието?

И все пак ако главния искаше да й затвори устата - да си бяха останали в Япония , при земетресенията, а не да наема Казанова, за да я прелъстява... :lol:

Който гледа филма трябва да си вземе бележка от него. Цитирам по памет:

- за мъжете:

"Онова, което направих е, че се държах със съпругата ти като с жена."

- и за всички дами:

"Не спирайте да говорите. Евентуално ще се намери някой ще ви чуе."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега за пореден път констатирам за себе си, че е хубаво човек да гледа по някой филм между сериалите, за да слезе на земята както се казва на роден език :28558: Много ми хареса, интелигентно поднесена история без излишно тръшкане и рев. Оставя едно такова приятно чувство в зрителите, много от които подозирам разпознахме собствените си връзки и приемането за даденост на човека до нас след време.

 

И да цитирам tuci от предините коментари, това наистина е култовата реплика от филма, която ще ми държи влага още дълго:  :panda-145:

"Не спирайте да говорите. Евентуално ще се намери някой ще ви чуе."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...