Jump to content

Recommended Posts

c58815ef416045e280bceeb804a43f8a.jpeg


My Queen

Страна: Тайван
Език: мандарин
Алтернативно заглавие: 敗犬女王 (败犬女王 / Pai Chuan Nu Wang
Година на излъчване: 04.01.2009 - 31.05.2009
Време на излъчване: Неделя 22:00 - 23:30
Телевизионен рейтинг: 5,69
Времетраене: 75 мин.
Жанр: романтична комедия
Канал: TTV
Епизоди: 21
Режисьор: Lin Qing Zhen
Субтитри: английски

Участват: Ethan Ruan, Cheryl Yang ,Wen Sheng Hao и др.

Резюме: Какво ще се случи, когато 33 годишната, красива, трудолюбива,
неомъжена жена Shan Wu Shuang срещне 25 годишния - романтичен и красив работник Lucas?
Разликата в годините до какво ще доведе?
Тяхната история ще ни накара да се усмихнем и плачем.

Фен превю


Сваляне с английски титри :click:  

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са едни от най-дълго чаканите ми субтитри, но си струваше. Само дето сериалчето поостаря, ама не обръщам внимание на това покрай хубавите неща на екрана. Зряла жена и по-млад мъж – направо ти е омръзнало вече и сякаш знаеш всичко, дето ще се случи. Но, когато нещата се поднасят по интересен начин и когато актьорите играят като за последно – тогава няма омръзване. Тайванците са си майстори на романтиките. Ethan Ruan винаги ми е бил с леко колхозна физиономия, но все пак има голям ръст и най-вече голям талант. Партньорката му тук Cheryl Yang, непозната ми е май, но е много готина. И не визирам само страхотната ѝ фигура. Абсолютно ѝ повярвах, за всичко. Много съм доволна от сериала, нищо че е отпреди 11 години, заслужава си да се види.

Аз го гледах на руски тук, има го и тук, и на двете места 34-серийна версия.

Ето и доста добрата начална песен: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да хвърля един поглед на този сериал след поста на kitket. Ethan Ruan ми хареса в Legend of Fu Yao. Приятна романтична комедия, без големи мелодрами, специалитет на тайванците. Вече съм на последните серии (гледам го тук с руски субтитри и без изкачащи реклами). На моменти обаче сюжетът зацикля и има разни глупости. Като цяло обаче става за гледане. В края вкарват някаква по-сериозна мелодрама, но няма много сълзи и други секрети. Актьорите се справят, даже поддържащия каст ме радва (особено майката и шефът на списанието). Лошото е, че видеото почти навсякъде не е с добро качество, но се преживява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...