Jump to content

Recommended Posts

the-four-2012-22.jpg

 

Off Topic

the-four-2012-1.jpg

the-four-2012-14.jpg

the-four-2012-15.jpg

the-four-2012-16.jpg

the-four-2012-17.jpg

the-four-2012-18.jpg

the-four-2012-19.jpg

the-four-2012-20.jpg


The Four (2012)
Страна: Китай
Също така известен като: Si Da Ming Bu
Българско заглавие: „Четиримата”
Година на излъчване: 12 Юли 2012
Времетраене: 118 мин.
Жанр: Екшън
Режисьор: Gordon Chan, Janet Chun
Субтитри: Английски
IMDB

Участват:
Chao Deng
Yifei Liu
Ronald Cheng
Anthony Wong Chau-Sang
Collin Chou
Sheren Tang

Резюме: По класическия роман на Woon Swee Oan – „The Four” се разказва за четирима известни детектива в древен Китай. Агент под прикритие е назначен от корумпирания си шеф, да проникне в отдела по разследване на фалшиви парични знаци, и саботира работата им . Това, което той открива е реален план на фалшификатори за сваляне на столицата. Но не чрез заливане с фалшиви пари, а с армия от немъртви.
 


Свали филма: :click:
Свали филма с български субтитри: 1080p | 720p
БГ субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха не е истина сега по сериала и филм ли направиха...като гледам резюмето и сюжета е същия...

Определено обаче актьорския състав ми е по куц, но задължително ще се гледа...така ме гризе любопитството, какво са направили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лекичко понакуцваше откъм история,по-точно доста евтино скалъпена. Но пък всичко друго си ми хареса. Доволно хубави битки и прилични ефекти. Актьорският състав ми допадна,особено женският такъв :) Давам му добра оценка и на феновете на китайски фентъзита,мисля че ще им хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е потресаващо зле. Много харесвам Гордън Чан като режисьор, но тук видях малко от типичните за него неща. Че и се кани да прави трилогия. Огромен плюс е визията, всичко останало е под всякаква критика - слаба режисура, малоумен монтаж, за сценарий и дума не може да става, актьорската игра на повечето участници едвам покрива минимума, палци горе за играта на Антъни Уон, който за пореден път показа, че е много голям. Някой може и да се кефи на битките, но за мен бяха зле реализирани и още по-зле заснети. Ок, седнах да гледам "Четиримата" с нагласата, че ще зяпам нещо глупаво в комиксов стил, съответно сведох очакванията си до мунимум, ама през половината време да съм WTF и да не мога да зацепя кой-кой е, това вече ми дойде в повече. Жалко за пропиления огромен потенциал, дано в следващите части да има напредък. Доколкото разбрах, самият сериал има май 8 версии, като първата е още от края на 70-те, като последната била уж най-сполучлива. Само хубави думи мога да кажа за превода на Tigermaster, но отдалеч Си личи по колко безмислени и осакатени английски субтитри е работил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса достатъчно, че да влезе в колекцията ми. Доволен съм. Само ми е любопитно откъде дойде заглавието на китайски, че аз никъде не го намерих как е (не че съм търсил упорито, де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, филма не е шедьовър, но като че ли не знаеше какво да бъде - лобовна история с ефекти, криминална история с немъртви, екшън с елементи на драма и в края на краищата получих полусмляна манджа от различни съставки, но май никой не е чел оригиналната рецепта :) Като цяло имаше някои добри сцени, но по-голямата част се луташе безцелно.

 

Ето и пълнокръвния ми отговор :)

 

http://martialartsmoviesstation.blogspot.com/2012/10/the-four-its-more-like-seven-to-me.html#more

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...